• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Привіт, друзі! Стартуємо! «Нова Свобода» вітає всіх!

Spread the love

Сайт «Нова Свобода» – це новинний портал для Закарпаття і про закарпатців. Однак не тільки!

Ви будете в курсі і того, що відбувається у інших куточках України, і знатимете про події у світі.

Чому саме «Нова Свобода»?

Зараз Україна переживає непрості часи, коли змушена оборонятися від російських загарбників. Колись, у далекому 1939 році частина Закарпаття так само боронилася від окупації. На жаль, невдало, але всі ми винесли свої уроки з подій Карпатської України.

Багато хто не просто не забув про своє минуле, але й продовжує наразі боронити нашу священну державу від агресора, використовуючи досвід пращурів.

Згадаймо легендарну «Карпатську Січ». Молоді і відважні закарпатці свого часу створили невеличку армію, аби боронити рубежі Карпатської України.

Народний Герой Олег Куцин, який поліг від путінських посіпак, також був командиром створеної ним ще на початку російсько-української війни легендарної «Карпатської Січі», яка стартувала як добровольчий батальйон у 2014 році і яка у 2022 році прийняла під своє крило, між іншим, потужний іноземний легіон, до складу якого увійшли навіть японці.

Ужгородець Тарас Деяк! Людина – знамено, лідер військово-патріотичного об’єднання, яке також має назву «Карпатська Січ».

Ці люди творили і творять майбутнє України, пам’ятаючи про минуле.

Отже, «Нова Свобода». Саме так називалася незалежна газета, яка виходила друком українською мовою з червня 1938 по березень 1939 року щоденно, крім понеділка. Ми ж будемо на зв’язку щодня, цілодобово, без вихідних та свят!

Будемо піднімати актуальні теми. Які хвилюють багатьох, писати про наших Героїв, викривати корупційні схеми чиновників та політиків, творити нову історію України і разом із вами святкувати Перемогу над росією! А вона вже не за горами!

Кожен із вас може долучитися до команди і стати творцем новин!

Буду рада співпраці з кожним, у кого є меседж, який він хоче донести до широкого загалу!

Також запрошуються до співробітництва рекламодавці, які бажають рекламувати свій продукт. Підтримуємо все українське!

За деталями звертайтеся:

marina.aldon@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *