• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Юні Герої. Діти з Хуста збирають кошти на ЗСУ

Spread the love

Світ точно врятує не краса, адже вона голослівна, а доброта, адже вона вершить великі справи! Тим більше, якщо добро створене руками наймолодших…

Україна – непереможна, адже в нас підростає просто неймовірне молоде покоління, приклад з якого може взяти багато дорослих.

Юного Героя Стаса Гобана, який уже давно волонтерить і збирає кошти на ЗСУ, у Хусті знає багато людей. Однак не він один допомагає нашим військовим наближати перемогу, збираючи кошти на потреби ЗСУ.

Владислав Головко – юнак, який літні канікули проводить не на річці чи з телефоном у руках, а разом із другом займається добродійництвом і своїми посильними вчинками фактично творить майбутнє України.

Костя Юришинець волонтерить разом зі Стасом. Ці двоє приятелів добре розуміють ціну боротьби нашої держави. Адже збір коштів організували не цього літа, а ще торік і з того часу вже стали професійними помічниками дорослих волонтерів.

Денис Керестеші – ще один хлопець, яким можуть пишатися батьки, адже виховали справжнього патріота, національно свідому особистість, яка з юних років прагне бути корисним суспільству.

Сестрички Любка та Настя Ерфан… Дівчатка також намагаються робити все, що вміють, аби підтримати українську армію, мотивувати наших бійців.

Відомий у Хусті волонтер Владислав Головко оприлюднив фото маленьких помічників у соцмережі.

«А тепер подивіться на фото наших дітей, вони усміхнені, як би, а в очах смуток. Це я бачив, коли фотографував і спілкувався з ними. Хіба вони заслужили  на таке життя!!!??? Ці фото зроблені сьогодні і спонтанно ніхто нічого не готував, як по зомбоящику!!! Вони є взірцем нашого майбутнього. На питання: «Вам не набридло?» відповідають: «Ще трішки!!!» А це трішки переходить до вечера!!! Пишаюся маленькими Хустянами! Це – наше все!!! Слава Україні!!!», – написав він.

І справді, на душі стає тепліше від усвідомлення того, що наші діти – юні Герої, адже їх болить те, що Україна перебуває у стані війни, що змушена боронитися від російської тиранії, вони розуміють, що десь під обстрілами гинуть їхні однолітки і не бажають сидіти, склавши руки, займаються тим, чим можуть, але невпинно і наполегливо ідуть до мети, аби передати волонтерам суму, яку запланували, аби наші доблесні Воїни Світла, там на фронті, відчули, що Перемогу їм допомагають кувати в бою дітлахи!

Спасибі  батькам, що виховали таких прекрасних синів та доньок!

Нова Свобода

2 коментар до “Юні Герої. Діти з Хуста збирають кошти на ЗСУ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *