• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Spread the love

Валерій Залужний: біографія, освіта, родина, заслуги, захоплення

Як його тільки не називають: залізний генерал, Бог війни, людяна Людина… Синонімів багато, Головнокомандувач ЗСУ – один. І він у нас – найкращий.

Улюбленець українців

Валерій Залужний – улюбленець не тільки українців, ним захоплюється весь світ! Його фото не сходять із перших сторінок провідних видань. Ним захоплюються політики та військові, зірки, його стратегії вражають, як і сама постать головнокомандувача.

Скромний, простий і людяний. Для нього головне – життя бійця. Він не марнословить і завжди відстоює інтереси держави.

Освіта, родина, кар’єра

Народився пан Валерій у родині військового 8 липня 1973 року у місті Новоград-Волинський. із маленького не раз бував у казармах і знав, що таке армія. Любив бавитись у війну і навіть гадки тоді не мав, яка непроста місія на нього чекає.

Він очолив ЗСУ у найскладніші часи, коли російський агресор вирішив захопити Україну. Валерій Залужний зміг захистити Київ і нині веде блискавичні бої на всій лінії фронту.

Він- перша людина в Україні, яка займає серйозну військову посаду і не закінчувала при цьому радянських ВИШів.

Дуже освічений, чудово володіє англійською. У 1997 році із відзнакою закінчив Одеський інститут Сухопутних військ, пізніше – Національну академію оборони та Національний університет оборони України імені Івана Черняхівського. Але має він і цивільний диплом – магістра міжнародних відносин Острозької академії.

Стільки років навчання дали свої плоди і загартували характер. Тим більше, що Залужний у військовій справі пройшов практично всі щабелі – від найнижчих – до найвищих. Має реальний бойовий досвід, воював на Донеччині, знає, що таке бути під обстрілами і боронити рідну землю.

Збройні Сили України очолив 27 липня 2021 року.

Захоплення

Крім згаданих заслуг, Валерій Залужний дуже любить природу, усамітнення, яке наразі йому поки що, на жаль, не світить, захоплюється спортом та обожнював подорожувати у мирний час.

Із багатьома солдатами списується, та зідзвонюється, доступний кожному, радий допомогти вирішити якісь питання, навіть особисті.

Його успіхи – це успіхи всієї України! Залужний входить до списку сотні найбільш впливових людей світу минулого року за версією журналу Time.

Валерій Залужний одружений, одна з його донько пішла стопами батька і стала військовою.

Нині Валерій Залужний відначає 50-річний ювілей! Це – життєва віха, коли вже є що згадати, але попереду ще багато здобутків та планів.

Хочеться щиро побажати нашому залізному генералу, аби кожна його мрія здійснилася! Здоров’я, особистого щастя, статків, успіхів на полі бою всій нашій армії, Божої ласки і… найголовніше – ПЕРЕМОГИ!

Нагадаємо, що У 128 Закарпатській бригаді з’явився бойовий песик Лютий, а також, що У Мукачеві відкрили скульптуру на честь полеглих Героїв 128 бригади.

Нова Свобода

Валерій Залужний: біографія, освіта, родина, заслуги, захоплення

2 коментар до “Валерій Залужний святкує 50-річний ювілей”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *