• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Контрнаступ України путін вважає не успішним: знову бреше

Spread the love

Контрнаступ України путін вважає не успішним: знову бреше

Контрнаступ України з повернення окупованих територій не є успішним, заявив президент росії путін, мовляв, спроби прорвати оборону недієві. 

Джерело

Про це повідомляє Reuters, із посиланням на інтерв’ю диктатора російському державному телебаченню, уривки з якого опубліковані сьогодні. 

путін також заявив, що росія має намір застосувати в Україні касетні боєприпаси, мовляв, якщо це буде необхідно.

путін знову бреше

На запитання, як він оцінює хід спецоперації в Україні, як москва називає вторгнення до сусідньої країни, путін відповів, що «позитивно». “Всі спроби противника прорвати нашу оборону… протягом усього наступу не увінчалися успіхом”, – сказав він. «Наші війська поводяться героїчно, несподівано для ворога на окремих ділянках самі йдуть в атаку, займають найбільш вигідні позиції, “, – додав президент росії.

Спроби прорвати оборону дієві

Нещодавно New York Times повідомила, що українські військові змінили тактику ведення контрнаступу, що допомогло зменшити втрати військової техніки. За перші два тижні українського контрнаступу було пошкоджено або знищено до 20 відсотків зброї, надісланої на поле бою, пише видання з посиланням на американських і європейських чиновників.

Рівень втрат знизився приблизно до десяти відсотків протягом наступних тижнів, залишивши більше військ і техніки, необхідних для основного наступу, який, за словами Києва, ще попереду, пише американська газета. Військові експерти раніше попереджали, що перші 25 кілометрів контрнаступу будуть найскладнішими, оскільки атакуючим силам, як правило, потрібно втричі більше сил, будь то зброя, солдати чи те й інше, ніж силам, що обороняються.

Контранаступ успішний! Чехи вболівають за Україну

Цього тижня український контрнаступ також прокоментував президент Чехії Петр Павел . Як він заявив на початку саміту НАТО у Вільнюсі, те, що вона встигла підготувати рубежі оборони і має перевагу в повітрі, грає на руку російській стороні. За словами Павла, українці набагато мотивованіші та оснащені кращою технікою, але їм не вистачає амуніції та авіації, «щоб бути дійсно ефективними». Час на переміщення черги закінчується не тільки через те, що процес ускладниться з приходом зими, але й через майбутні вибори в США, росії та Україні, сказав президент Чехії.

«Ми побачимо подальше зниження готовності масово підтримувати Україну додатковими озброєннями. Отже, всі ці умови, мабуть, призведуть до висновку, що те, що буде досягнуто до кінця року, стане відправною точкою для переговорів», – заявив Павел у Вільнюсі.

Нагадаємо, що В Ужгороді діти збирають кошти на ЗСУ, а також, що 128 Закарпатська бригада показала гордість штурмовиків

Вас може зацікавити: Олександр Мороз: на війні загинув іще один Герой із Закарпаття

Нова Свобода

Контрнаступ України путін вважає не успішним: знову бреше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *