• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Через Тересву встановили тимчасовий міст

Spread the love

Через Тересву встановили тимчасовий міст

Через Тересву встановили тимчасовий міст. Він має довжину 40 метрів і дозволить пересеватися по ньому автомобілям вагою до 60 тонн.

Джерело

Інформацію у соцмережі повідомив голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

Цитата

“Уночі завершили встановлення важкого механізованого мосту через річку Тересва з комплекту ТММ-3М1.

Це переправа завдовжки 40 м і вантажопідйомністю до 60 тонн, що дозволяє забезпечити тимчасовий пропуск транспорту через водну перешкоду”, – зазначив очільник області.

Деталі

За словами Віктора Микити, спеціалісти ДСНС зʼєднали всі секції мосту та вийшли на протилежний берег ріки під суцільною зливою. На обох сторонах облаштовують зʼїзди з центральної дорожньої артерії до тимчасової переправи для чого доправили більш ніж 150 вантажівок піщано – гравійної суміші.

Як їхати автомобілістам

Уже нині тут мають організувати роботу з регулювання реверсного руху. Про його відкриття у ОВА обіцяють повідомити додатково.

На ділянці продовжує працювати важка інженерна й дорожня техніка, розгорнуто пункт управління ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, точки енергозабезпечення, інтернету та звязку.

“Зранку розпочинаємо роботи з облаштування тимчасової переправи для вантажних транспортних засобів.

Щиро дякую рятувальникам, дорожникам, правоохоронцям та, надважливіше, місцевим підприємцям, які увесь цей час працюють разом із нами й допомагають виконувати інженерні роботи, надаючи власну техніку.

Спасибі усім, рухаємося далі”, – зазначив голова Закарпатської ОВА.

Раніше ми повідомиляли, що На місці зруйнованого мосту через Тересву встановлюють тимчасову переправу, а також, що На Закарпатті обвалився міст через ріку Тересву

Вас може зацікавити: Комбат 128 Закарпатської бригади: кожен боєць – Герой

Нова Свобода

Через Тересву встановили тимчасовий міст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *