• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Хусті врятували травмованого лелеку

Spread the love

У Хусті врятували травмованого лелеку

У Хусті врятували травмованого лелеку. Нещасний птах міг загинути. Лише завдяки небайдужим лелеку передали до реабілітаційного центру, де врятували йому життя.

Джерело

Новину у соцмережі повідомив Леонід Покритюк. Він показав фото птаха і розповів про історію, яка трапилася з пернатим.

Головне

У дописі зазначено, що назвали птаха Лайкі. Підібрали травмованого лелеку небайдужі мешканці Хуста. У нього були серйозні травми і потрібна була допомога спеціаліста. На щастя, врятувати йому життя вдалося.

Цитата

“Проконсультувавшись з Віктором Шельвінським (Реабілітаційний центр для птахів «Вільні крила», вирішили лелеку доправити на лікування в Берегівський громадський Центр «Кожен Може Допомогти»: Лелека виявися в тяжкому стані: відкритий перелом ліктьової та променевої кісток… Місцевий ветеринар Лоці (“Чех Ласло”), доложив чимало зусиль і зафіксував поломані кістки шпицями”, – йдеться у дописі.

Відтак зазначається, що аби захистити пернатого від надокучливих мух, його помістили у затишний намет.

“Оксана Кондрич-Петричко взяла участь у догляданні за птахою: обробляє рану та контролює процес лікування. Новому підопічному надзвичайно зрадів наш лелека Джонсон. Лелека Байді адаптувався до дикої природи та рідко навідується у графський двір. Ми бажаємо нашому лелеці Лайкі швидкого одужання”, пише пан Леонід.

Сайт Нова Свобода дякує всім причетним до порятунку птаха!

Нагадаємо, що Юні Герої. Діти з Хуста збирають кошти на ЗСУ, а також, що У Вишкові дітки за дві доби зібрали на ЗСУ 1500 гривень

Вас також може зацікавити: Герой із Закарпаття Василь Штефко отримав відзнаку

Нова Свобода

У Хусті врятували травмованого лелеку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *