• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Ужгород попрощався з Героєм Романом Риляковим

Spread the love

Ужгород попрощався з Героєм Романом Риляковим

Ужгород попрощався з Героєм Романом Риляковим, який загинув 19 липня 2023 року, боронячи Україну до останнього подиху. Шана і честь Воїну Світла!

Джерело

Про похорон 39-річного Героя повідомила Ужгородська міська рада, оприлюднивши світлини з церемонії прощання.

Про Романа Рилякова

Роману було 39. Ще б жити і жити… творити майбутнє, ростити дітей, кохати та насолоджуватися життям. Але, на жаль, не судилося.

Народився Герой 3 жовтня 1983 року. Служив стрільцем-снайпером 3-го десантно-штурмового відділення 2-го десантно-штурмового військової частини А 0284. Був чудовим бійцем, патріотом, надійним товаришем. 19 липня його життя обірвала ворожа куля. Важко повірити… Ужгород у скорботі!

Роман Риляков був відважним воїном, чудобвою. доброю, чуйною людиною, вірним товаришем і побратимом.

Похорон

Чин похорону за полеглим Героєм пройшов в Ужгороді на набережній Незалежності. Попрощатися з Романом прийшли не лише родичі, сусіди та друзі, але й керівництво міста та області, мешканці громади та духовенство.

Від імені головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного побратими зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.

Відтак після відспівування Героя жалобна хода пройшла до Пагорба Слави, де й поховали Романа Рилякова з усіма військовими почестями.

Співчуття

Сайт Нова Свобода висловлює щирі співчуття рідним, близьким та бойовим побратимам Романа! На жаль, втрачаємо кращих! Боляче і сумно через непоправну втрату!

Нехай Господь прийме нашого відважного земляка до свого небесного царства!

Вічна та світла пам’ять Герою!

Нагадаємо, що Командира 128 ОГШБр Віталія Невінського обожнювали підлеглі, а також, що Олександр Прокопчук зі 128 ОГШБр загинув під час евакуації поранених

 Вас може зацікавити: Герой із Закарпаття Василь Штефко отримав відзнаку

Нова Свобода

Ужгород попрощався з Героєм Романом Риляковим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *