• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Мукачеві кінь упав у каналізаційний люк

Відadmin

Лип 27, 2023 #кінь, #люк, #Мукачево
Spread the love

У Мукачеві кінь упав у каналізаційний люк

У Мукачеві кінь упав у каналізаційний люк. Прикра подія трапилася з невинною твариною через безгосподарність комунальних служб.

Джерело

Інформацію у соцмережі оприлюднив Володимир Горішняк, а відео – Наташа Томинець.

Надвичайна подія

У Мукачеві на вулиці Івана Франка кінь упав у каналізаційний люк. Це трапилося 27 липня після обіду. Користувачі пишуть, що аби витягнути з пастки тварину, залучали екскаватор. Інформації від поліції та надзвичайників немає.

Цитата

“Ані доби без зашквара, без “надзвичайки”, без скандалу. І цей день,на жаль, не став винятком з правил: кінь примудрився вискочити у відкриту шахту – чи то каналізаційну, чи то “укртелекомівську”… Але що найбільше вражає, так це коментарі на кшталт: ось як вже ці роми зі своїми кіньми задримбали. А хочеться запитати: а при чому тут роми і тим більше – їхні коні? Просто їм дуже не пощастило жити в місті, де чиновники не належним чином виконують свої посадові обов’язки, де немає чесних “правил гри” – одних на всіх, де питання тієї ж соціалізації ромів впродовж років – “не на часі”. Ось і виходить в сухому залишку, коли через весь цей суміш зашквару винуватцями є люди, а страждають – коні…”, – пише Володимир Горішняк.

Коні не винні

Хочеться сподіватися, що тварина жива і з нею усе гаразд. Утім… варто дадати, що у прикрому випадку винний і господар коня, адже він мав дбати про нього і якби був поруч, такого б не трапилося. На жаль, коні на вулицях міста без ґаздів – далеко не рідкість.

Однак найбільша відповідальність лежить на працівниках комунальних служб через відкриті люки. На місці коня могла опинитися і чиясь дитина, адже зараз канікули і малечі на вулицях чимало. І хто знає, чи після падіння вона б уціліла і взагалі чи б вижила!

Нагадаємо, що Берті-бачі, найвідоміший сажотрус України, святкує 74-річчя, а також, що Бойові медики. 128 Закарпатська бригада вітає лікарів

Вас може зацікавити: У Хусті врятували травмованого лелеку

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *