• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Мукачівська молодь гідно представляє Україну у Європі

Spread the love

Мукачівська молодь гідно представляє Україну у Європі

Мукачівська молодь гідно представляє Україну у Європі. Днями колектив німецького культурного центру міста над Латорицею виступив Крагенфурті (Німеччина) та Каринтії (Австрія).

Джерело

Інформацію у соцмережі оприлюднила Marianna Varvartseva (Маріанна Варварцева).

Головне

Центр культури та відпочинку “Паланок” презентував у європейський країнах цікаву і насичену культурну програму. Молодь Мукачева звітувала творчістю та вражала високим рівнем виконавської майстерності.

Виступи, знайомства

Перший день творчої поїздки мукачівці провели у місті Клагенфурт. Там відбулася виставка з історії німців в Україні. Із великим успіхом колектив мукачівського німецького центру із концертом виступив у Верхній Австрії.

Також, як повідомила пані Маріанна, мукачівці побували на прийомі у мера міста Клагенфурт, обласного центру землі Каринтії у Крістіана Шнайдера.

Крім того грандіозний концерт наші танановиті земляки дали у приміщенні обласної ради та зустрілися з головою парламенту Каринтії Райнгольдом Рором.

“Пан Рор привітав нашу групу та був здивований чудовою програмою, котра відкривала йому Україну”, – зауважила очільниця товариства німців Маріанна Варварцева.

Двогодинний концерт дали мукачівці і в місті Філлах. Варто зауважити, що там наші земляки побували не вперше і з творчістю мукачівської молоді громада була знайомою. Тож і не дивно, що зустріли наших краян неймовірно тепло і гостинно.

“Заступниця мера міста привітала наших дітей, – підкреслила пані Маріанна. – Із містом Філлах нас пов’язує дванадцятирічна співпраця, тому в місті наші колективи вже відомі”.

Загалом приємно, що наших земляків люблять і поважають у Німеччині та в Австрії, що захлоплюються творчістю нашої обдарованої юні.

Закарпатські німці

Варто додати, що на території Закарпаття проживає чимало етнічних німців, у окремих населених пунтах є цілі громади. Служать наші німецькі земляки і в лавах ЗСУ, боронять нашу землю від рашистських терористів. Днями сайт Нова Свобода писав про хустянина з позивним Фріц, Едуарда зі 128 Закарпатської бригади, який має австрійське коріння.

Нагадаємо, що: Вижив дивом: хустянин Фріц зі 128 ОГШБР, а також, що Бойові медики. 128 Закарпатська бригада вітає лікарів

Вас може зацікавити: Комбат 128 Закарпатської бригади: кожен боєць – Герой

Нова Свобода

Мукачівська молодь гідно представляє Україну у Європі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *