• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

«Калуш Оркестра» завітав у гості до 128 Закарпатської бригади

Spread the love

«Калуш Оркестра» завітав у гості до 128 Закарпатської бригади

«Калуш Оркестра» завітав у гості до 128 Закарпатської бригади. Культурний десант розважав наших Героїв, аби вони хоч трохи відволіклися від бойових дій.

Джерело

Світлини та інформацію з події у соціальній мережі Фейсбук опублікувала 128 Закарпатська бригада.

Головне

Як повідомляє пресслужба 128 ОГШБр, 128 окрему гірсько-штурмову Закарпатську бригаду відвідали з концертним туром відомі українські виконавці. Своїми піснями вони допомагали нашим Героям відчути “віддушину” у перерві між важкими боями. Зокрема, співали для наших бійців SILIRADA Артем Паучек, реп-виконавець Skofka (Володимир Самолюк) та директору гурту «Калуш Оркестра» Микола Кучерявий.

Цитата

“Бійці різних підрозділів отримали приємну нагоду послухати Козака Сіромаху, котрий відомий своїм колоритним етностилем і просуванням козаччини. Його виступ видається особливо актуальним на Запоріжжі – колисці українського козацтва.

Також перед бійцями виступили учасник відомого колективу SILIRADA Артем Паучек, реп-виконавець Skofka (Володимир Самолюк) та директору гурту «Калуш Оркестра» Микола Кучерявий.

Для військових «Закарпатського легіону» приїзд артистів завжди є справжньою віддушиною і можливістю переключитися від виконання щоденних бойових завдань, трішки відпочити психологічно.

Шоу проводилося в рамках «Культурного десанту», який постійно організовує виступи для військових частин у зоні бойових дій, де це дозволяє оперативна обстановка”, – зазначено у дописі

Варто додати

Періодично у гості до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади навідуються різні виконавці. Найчастіше виспупає перед нашим Героями лідер гурту «Океан Ельзи», громадський діяч, колишній політичний діяч та голова партії «Голос», композитор, автор пісень, лейтенант ЗСУ  Святослав Вакарчук. Родом співак із Мукачева, тож наголошує, що ця бригада для цього є особливою, адже у мирні часи дислокується у Мукачеві.

Крім пісень, співак говорить із бійцями про наболіле, про війну, відповідає на запитання, мотивує та надихає їх на подвиги. Свого часу навіть воїни ремонтно-відновлювального батальйону вручили Славку Вакарчуку символічний подарунок із емблемою бригади, зроблений із трофейної російської техніки.

Нагадаємо, що Андрій Любка відправив 175-ту машину для ЗСУ, а також, що Бойові медики. 128 Закарпатська бригада вітає лікарів.

Вас також може зацікавити: 128 Закарпатська бригада привітала Україну зі святами

Нова Свобода

«Калуш Оркестра» завітав у гості до 128 Закарпатської бригади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *