• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Закарпатці оперативно перевиховали блогерку, яка кепкувала над місцевими

Spread the love

Закарпатці оперативно перевиховали блогерку, яка кепкувала над місцевими

Закарпатці оперативно перевиховали блогерку, яка кепкувала над місцевими. У одному з відео дівчина почала глузувати на тим, що означає “еее”.

Джерело

Відео pups_nastya_ у Tiktok

Головне

Російськомовна блогерка у одному з відео заявила, що вже два роки живе у закарпатському місті Мукачево і навіть запитувала, чи вже може вважати себе мукачівкою. Згодом вона зняла інше відео, у якому відверто кепкувала з місцевих і запитувала у користувачів із насмішкою, що означає на Закарпатті “еее”.

Фактично звук, або ж вигук “еее” не означає нічого і його застоваують практивно у мовах усього світу, коли думають, що сказати, так би мовити, для зв’язування слів. Справді, на Закарпатті дуже колоритна говірка, є багато слів, які не розуміє ніхто за межами області. Так історично склалося, що цей край входив до складу різних держав і увібрав вислови з мов різних народів: угорські, німецькі, чеські, словацькі, румунські слова.

Можливо, блогерка цього не знала… Як би там не було, але її жарт насправді був дуже невдалим. Скоріше… навіть не жарт, а образливе глузування з місцевого населення! Відповідно, відео викликало хвилю обурення і хейту.

Чим закінчилася історія

Перевиховали блогерку мукачівці практично за один день. У наступному відео вона з’явилася з подряпаним обличчям і бинтом у носі. Причину не назвала, але одразу ж заявила, що тепер вона розмовлятиме виключно українською. Більше того, почала говорити, що їй потрібен закарпатський словник.

Тепер дівчина у своїх нових відео навіть звітує, які слова вивчила і питає у користувачів, які цікаві вислови відомі їм.

Мораль

Не потрібно глузувати над закарпатцями, особливо над мукачівцями! Тут люди добре вміють за себе постояти і дати гідну відсіч насмішкам та кепкуванням!

Нагадаємо, що Мукачівська молодь гідно представляє Україну у Європі, а також, що Берті-бачі, найвідоміший сажотрус України, святкує 74-річчя

Вас також може зацікавити: Бойові медики. 128 Закарпатська бригада вітає лікарів

Нова Свобода

Закарпатці оперативно перевиховали блогерку, яка кепкувала над місцевими

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *