• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

На Закарпатті воєнком змушував підлеглих будувати йому будинок

Spread the love

На Закарпатті воєнком змушував підлеглих будувати йому будинок

На Закарпатті воєнком змушував підлеглих будувати йому будинок. Напразі у нього провели обшуки і знайшли заборонену символіку – радянську та російську.

Джерело

Інформацію повідомили Державне бюро розслідувань, Національна поліція, керівник військово-патріотичного руху “Карпатська Січ” Тарас Деяк.

Головне

За інформацією Офісу Генерального прокурора, один із воєнкомів на Закарпатті змушував підлеглих будувати собі будинок. При цьому земельну ділянку під новобудову він купив і оформив на родича, аби уникнути відповідальності. У самого чиновника знайдено симворіку рф та срср. Йому повідомлено підозру.

Про кого мова

Керівник військово-патріотичного руху “Карпатська Січ” Тарас Деяк пише у соцмережі на своїй сторінці, що мова йде очільника 1-го відділу Ужгородського РТЦК та СП м. Перечин пана Дмитрука. Також він додає фото, на якому видно військовий квиток, виписаний на ім’я Дмитрука Ярослава Вікторовича.

Що кажуть у ДБР

У ДБР наголошують, що повідомили про підозру військовому комісару одного з районів Закарпаття, який змушував солдат будувати його маєток.

“Так, працівники ДБР виявили, що військовий комісар одного з районів на Закарпатті, які народився та навчався на території рф, змушував вмотивованих та патріотичних підлеглих будувати йому маєток. 🔹 З початку березня цього року за наказом начальника одного з відділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та підтримки солдати замість служби проводили будівельні роботи на його маєтку. 🔹 1 серпня 2023 року на місці будівництва, а також в помешканні та робочому кабінеті фігуранта працівники ДБР провели низку обшуків. На будівництві були виявлені троє солдатів, які виконували будівельні роботи. Вони вже дають показання слідству. 🔹 Також під час обшуків було вилучено $3,5 тис. , атрибутику російської федерації (монети, документи про здобуття освіти в рф), одяг з емблемами СРСР та рф, посвідчення офіцера МО СРСР, а також значки, кокарди і навіть георгіївська стрічка”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що Закарпатців закликають долучитися до проєкту МРІЯ, а також, що 4-річна ужгородка передала гроші з дня народження на ЗСУ

Вас може зацікавити: 177-ме авто для ЗСУ від закарпатців поїхало на передову

Нова Свобода

На Закарпатті воєнком змушував підлеглих будувати йому будинок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *