• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Діти з Херсонщини побували на виставі у Хусті

Spread the love

Діти з Херсонщини побували на виставі у Хусті

Діти з Херсонщини побували на виставі у Хусті. Їх запросили у Закарпатський обласний театр драми та комедії на благодійну виставу “Попелюшка”.

Джерело

Про це сайту Нова Свобода повідомила директорка-художня керівниця театру Олеся Чепелюк

Головне

Новий театральний сезон Закарпатський обласний театр драми та комедії (м.Хуст) розпочав благодійним показом вистави «Попелюшка» для особливих глядачів – діток та дорослих, які прибули до нашого краю із Херсонщини.

Вистава

Почесними глядачами були дітки, які приїхали на Закарпаття з Херсонщини, із регіонів, які постраждали від паводку після підриву Каховської ГЕС.

“Важко передати словами емоції присутніх від перегляду казки, адже дехто з діток зізнався, що вперше переступив поріг театру і одразу опинився у казці. По закінченню глядачі довго не відпускали акторів палкими оваціями, теплими обіймами з улюбленими казковими персонажами, словами вдячності та фотосесією на згадку. Бажаємо дорогим херсонцям у цей нелегкий для них період відчути якнайбільше щасливих митей, людського тепла і затишку на шляху до переможної мети”, – наголосила Олеся Чепелюк.

Крім того

Перед виставою Олеся Чепелюк розповіла гостям історію театру, познайомила з репертуаром та цікавими особливостями, які відрізняють Хустський театр від інших.

Нагадаємо, що Мукачівцям, які представляли Україну у Європі, не дозволили скористатися власними сценічними костюмами, а також, що Родовище на Закарпатті може забезпечити сіллю всю Україну

Вас може зацікавити: Вівчарка Вольф із господарем у 28-ме привезли допомогу на Закарпаття

Нова Свобода

Діти з Херсонщини побували на виставі у Хусті

На фото актори після вистави з керівниками-вихователями з Херсонщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *