• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Скандал. Чи дасть мерія Ужгорода 8 мільйонів на приватний навчальний заклад

Spread the love

Скандал. Чи дасть мерія Ужгорода 8 мільйонів на приватний навчальний заклад

Скандал. Чи дасть мерія Ужгорода 8 мільйонів на приватний навчальний заклад. Мова навіть не про власне ужгородський чи навіть не закарпатський.

Джерело

Про проблему у соцмережі повідомив ужгородський журналіст Богдан Барбіл.

Головне

Журналіст звернув увагу на те, що готується чергова сесія міської ради, на якій підніматиметься питання про виділення з міської казни Ужгорода 8 мільйонів гривень на приватний навчальний заклад – Українську Академію лідерства, яка не є навіть університетом.

Цитата

“Не клей дурня, Ужгородська міськрадо

Ужгород. 8-го серпня, у вівторок, на сесії депутати розглянуть питання про створення в місті осередку Української академії лідерства. На це керівництво навчального закладу просить 8 мільйонів гривень. Частину цих коштів має дати Ужгород, а іншу-Закарпатська обласна рада. Академії потрібне приміщення для створення так званого кампусу, в якому абітурієнти житимуть і навчатимуться. Хто вони? Випускники шкіл, котрі не визначилися, до якого вузу податися, й от протягом річного перебування в академії зможуть це зробити”, – пише Богдан Барбіл.

Академія – приватна!

“Під час війни цей крок – лобіювання інтересів Української академії лідерства – звісно, сприймається не те що неоднозначно, а з нерозумінням, обуренням.

Академія – приватна. Діє з 2015 року. Має відділення в п”яти регіонах. Нині навчальний процес проходить лише у Львові. В інших через воєнну небезпеку поки робота поставлена на паузу.

До Ужгорода академія вже давно проявляє посилену увагу. Весною тут була делегація керівництва, яка зустрілася з очільниками Ужгородської міськради. На ній заговорили про ті вісім мільйонів. У червні в Ужгороді провели 300-отчленний академічний молодіжний фестиваль”, – йдеться у дописі.

Плата за рік – чимала!

“Плата за навчання в Українській академії лідерства понад 40 тисяч гривень. Адміністрація стверджує, що повна вартість річного вишколу перевищує 300 тисяч гривень. Не буду піддавати сумніву, що цей навчальний заклад є сучасним, просунутим, актуальним. Котрий є дуже помічним у зростанні нашої молоді. Так заклади популярні в ЄС, США.

Але ж, панове професори, мери, депутати – ВІЙНА! За ті мільйони можна підсилити озброєнням 128 Закарпатську бригаду, розвідувальний батальйон “Сонечко”, або направити в місцеві лікарні для лікування поранених бійців.

От міська рада Мукачева вже дала для фронту, для Перемоги України мільярд гривень”, – запевняєх журнапліст.

В Ужгороді немає більш проблемних питань?

“А у порядку денному сесії Ужгородської міськради 8 серпня нема ні пункта про підтримку наших захисників.

Як вони здолають московську орду, Українська академія лідерства зможе взятися за відкриття свого відділення в Ужгороді. Сама. Бо це її приватна справа, власний бізнес-проєкт. Держава, органи місцевого самоврядування нададуть моральну, не матеріальну підтримку. А то завтра низка діючих у Закарпатті приватних вузів прийдуть з клопотанням до мерій, ОДА-ОВА: дайте і нам, якщо спонсорували Українську академію лідерства”, – пише Богдан Барбіл.

Нагадаємо, що На Закарпатті воєнком змушував підлеглих будувати йому будинок, а також, що Родовище на Закарпатті може забезпечити сіллю всю Україну

Вас може зацікавити: Мукачівцям, які представляли Україну у Європі, не дозволили скористатися власними сценічними костюмами

Нова Свобода

Скандал. Чи дасть мерія Ужгорода 8 мільйонів на приватний навчальний заклад

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *