• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Федір Шандор став послом України в Угорщині

Spread the love

Федір Шандор став послом України в Угорщині

Федір Шандор став послом України в Угорщині. Професор УжНУ, доброволець 101 бригади ТРО Закарпаття наразі відтепер – посол! Його призначення затвердила президентка Угорщини Каталін Новак.

Джерело

Інформацію повідомляють угорські ЗМІ.

Головне

У вівторок президент Каталін Новак підписала агреман (призначення) нового посла України в Будапешті Шандора Федора, повідомляє atv.hu з посиланням на слова дипломатичного джерела, близького до Шандора.

Що відомо угорцям про професора з окопів

Видання зазначає, що Федір Шандор – закарпатський воїн-добровольець і колишній викладач Ужгородського національного університету. Він підтвердив у березні, що може бути послом України в Будапешті, але для цього потрібна була згода глави держави – декларація про прийняття – на яку досі чекали.

Крім того, наголошується, що немає процедурного правила щодо того, скільки часу потрібно для підписання агреману, це залежить від країни перебування, як довго вона змушує посла чекати (або, залежно від обставин, не чекає). підписати листа директора).

Варто додати, що з підписанням документу угорці тягнули довго.

Що далі?

“Тепер, після того, як Каталін Новак підписала мандатний лист щодо Федора Шандора, рішення президента буде передано до Міністерства закордонних справ (KKM) для контрапідпису міністра, про що буде повідомлено державу, що направляє, через звичайні дипломатичні канали. Рішення президента буде оприлюднено – воно буде опубліковано в угорській газеті – коли посол Федір Шандор вже буде тут і вручить свої вірчі грамоти президенту республіки”, – зазначається у виданні.

Вітання

Сайт Нова Свобода вітає Федора Шандора з призначенням! Україна матиме чудового послаа – закарпатця! Бажаємо гідно виконувати почесну і непросту місію, пропагувати за кордоном усе своє, рідне. Крім того, не забувати свої корені та український народ. Нехай усе задумане здійсниться! Успіхів у новій діяльності! Нехай таланить у всьому!

Пишаємося, що маємо такого земляка, фотографія з окопів із яким облетіла весь світ!

Нагадаємо, що Карп зі 128 Закарпатської бригади воює уже 9 років, а також, що Чех, котрий ніколи не зрадить Україну

Вас може зацікавити: Родовище на Закарпатті може забезпечити сіллю Україну на 300 років

Нова Свобода

Федір Шандор став послом України в Угорщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *