• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

В Ужгороді назріває скандал із забудовою на проспекті Свободи

Spread the love

В Ужгороді назріває скандал із забудовою на проспекті Свободи

В Ужгороді назріває скандал із забудовою на проспекті Свободи. Мешканців міста закликають підписати петицію щодо недопущення нової забудови.

Джерело

Інформацію у соціальній мережі Фейсбук оприлюднив Alex Rovnyak. Текст сайт Нова Свобода цитує без змін.

Головне

На проспекті Свободи за 300 тисяч доларів ($) продаються землі, які зараз є зеленою зоною! — підписуємо відкрите звернення ПРОТИ до прокуратури та ОВА

Все виглядає так, що якимось чином, дехто отримав ще тоді нашу спільну землю — дві ділянки сумарно майже в 0.1 гектара (!) на самісінькому проспекті Свободи. Наразі ця земля є зеленою зоною, яка принаймні розбавляє наскрізь хаотично забудований проспект. А ще на цих ділянках дорослі сформовані дерева, які дають тінь, полегшують піше пересування Ужгородом влітку.

Як таке взагалі сталось?

Якщо коротко, 06.04.2007 року міська рада виділила першу земельну ділянку площею 0,0528 га особі Мігалко Олені Імрівні. В оренду терміном на 10 років, під кафе. І це тільки початок.

Далі, вже через три місяці, 10.10.2007, міська рада укладає договір купівлі-продажу земельної ділянки з тією ж особою, Мігалко О. І. Чому відмовились від ідеї оренди на 10 років і продали? – Питання риторичне. Результат — земля відчужена у громади.

І це ще не все

Через два роки, у 2009, міська рада та Мігалко повторюють оборудку. Особа Мігалко отримує вже другу (!) ділянку 0,0352 га поряд. Як бачимо, апетити вгамувати не вдалось, потрібно було ще.

До речі, землі виділялись нібито для економічного розвитку Ужгорода. Але економічний мега-бустер — себто кафе особи Мігалко, на проспекті так і не з’явилось. Натомість землю ймовірно декілька раз перепродавали. Зараз, коли ціна на нерухомість в Ужгороді злетіла до небес, прийшов час класти вишеньку на торті — це 300 000 $ комусь; і мінус зелена зона всім нам.

Завіса?

Тепер, на OLX землю продає “Віталій”, який пробивається за номером, ймовірно, як: Ганич Віталій Йосипович. Виглядає так, ніби особа, яка була ще й депутатом Камʼяницької сільської ради, володіє землею в Ужгороді ціною в 300 000 $.

Завіса. Оплески. Назву цієї вистави придумайте в коментарях.

А тепер питання: Яким чином можна цьому зарадити? Як захистити зелену зону та зупинити нахабну шанхаїзацію Ужгорода?

Ми закликаємо кожного, хто розділяє нашу турботу про збереження зелених зон і майбутнього нашого міста, приєднатися до нашого звернення до Закарпатська обласна прокуратура Закарпатська обласна державна адміністрація. Нам потрібно зайняти рішучу позицію, а саме:

  • відстояти дерибан минулого,
  • припинити дерибан теперішнього,
  • запобігти дерибану майбутнього.

Підписати можна тут: 

https://forms.gle/mSUTSQbD6kMuBzweA

Чим більше підписів, тим більше тиску, тим більше шансів на успіх.

Особливо співчуваю мешканцям будинку проспект Свободи 51, перед вікнами якого це все хочуть будувати. Бажано обʼєднуватись і не чекати поки це станеться.

Списки депутатів, які були присутні під час голосування на фото. Хто конкретно голосував “ЗА” — інформація секретна. Але можна поцікавитись у тогочасних депутатів, чому депутатський корпус більшістю вирішив посприяти особі Мігалко О. І. і віддати зелену зону під забудову? Деякі з цих осіб і досі в міській раді (Богдан Андріїв тощо).

Прошу поширити цей допис.

P.S.

Тепер стає ясніше, звідки в Ужгороді кожне третє авто за $$$. Хоча в Кремнієвій Долині всі ці ужгородські інновативні, а головне надприбуткові стартапери помічені не були. #Sanfrancisco

Нагадаємо, що На Ужгородщині грабіжники побили 35-річного чоловіка та його матір, а також, що 180-те авто, куплене за донати, Андрій Любка відправив на передову

Вас може зацікавити: Скандал. Чи дасть мерія Ужгорода 8 мільйонів на приватний навчальний заклад

Нова Свобода

В Ужгороді назріває скандал із забудовою на проспекті Свободи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *