Закарпатці відновили хату пенсіонерці з Херсонщини
Закарпатці відновили хату пенсіонерці з Херсонщини. Будівельники з Хустщини відлагодили хату 89-річній жінці, яка пережила Другу світову війну та нашестя рашистів.
Джерело
Інформацією з сайтом Нова Свобода поділилася Хустська районна військова адміністрація.
Головне
Ніні Григорівні Носик – 89 років. Вона усе своє життя прожила у селі Велика Олександрівка, що на Херсонщині. На її долю випадо пережити аж дві війни – Другу світову та російсько-українську. Друга, з рашистами, для неї виявилася найбільш страшною. Першу ж зустріла в юному віці ще молодою дівчинкою.
Деталі
Нині пані Ніна пригадує: «Єдине, що давало сили пережити окупацію, – це надія, що скоро все закінчиться і прийдуть наші хлопці».
У рідному селищі раніше життя пенсіонерки було спокійним. Виникали турботи, але всі вони, на її думку, були приємними. Колись Ніна Носик працювала кухаркою-кондитеркою, доглядала господарство й не уявляла, що знову доведеться пізнати жахи війни.
Окупація
Період окупації 89-річна жінка пригадує з болем. Зізнається – це найстрашніші миті її життя. Утім рідне селище все одно не залишила. Пригадує, що разом із донькою ховалася від ворожих обстрілів поміж стінами оселі.
Під час одного з них снаряд розірвався за кілька будинків, однак пошкодив майже всі хати на їхній вулиці. Вибуховою хвилею вибило шибки і в домі пані Ніни.
Відновлення
Разом із донькою жінка подала заявку на отримання компенсації за програмою єВідновлення, а сьогодні в їхній домівці вже встановили нові вікна
«Я й не сподівалася, що так швидко відремонтують будинок. Сумнівалася, чи варто навіть подавати заявку через одні лиш вікна, адже в людей і зовсім домівки поруйновані. Так вдячна хлопцям за допомогу, адже самотужки точно не зробили б це», – каже Ніна Григорівна.
Відновленням Великої Олександрівки в межах програми «Пліч-о-пліч» опікується Закарпаття. Відновлювали житло будівельники із Хустщини.
Нагадаємо, що Успіх на фронті залежить від зв’язку: 128 Закарпатська бригада, а також, що Родовище на Закарпатті може забезпечити сіллю Україну на 300 років
Вас може зацікавити: Ведмідь відтепер зустрічатиме туристів у Синевирі
Закарпатці відновили хату пенсіонерці з Херсонщини