• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

На війні загинув Герой із Хустщини Микола Микулін

Spread the love

На війні загинув Герой із Хустщини Микола Микулін

На війні загинув Герой із Хустщини Микола Микулін. Закарпатця не стало 10 серпня. Він був із села Нижній Бистрий, що на Хустщині.

Джерело

Сумну новину у соціальній мережі Фейсбук повідомила Горінчівська територіальна громада.

Головне про Героя із Хустщини

10 серпня біля Авдіївки Донецької області під час виконання громадянського та військового обов’язку загинув закарпатець Микола Микулін, уродженець села Нижній Бистрий, що на Хустщині. Йому було всього 23 роки. Ще б жити і жити, будувати плани та розбудовувати свій рідний край. Важка і непоправна втрата для Хустщини.

Цитата

“Непоправна втрата… Горінчівську громаду знову сколихнула сумна звістка… Іще одне молоде життя забрала ця клята війна… З глибоким сумом сповіщаємо, що 10 серпня в бою за Україну, її свободу і незалежність, біля Авдіївки Донецької області під час виконнання службових обов’язків в наслідок ворожого обстрілу з танку загинув розвідник розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини А4007, мешканець Нижнього Бистрого – солдат Микулін Микола Васильович, 2000 року народження. Важко знайти слова для розради і втіхи, які б змогли зменшити душевну біль від втрати рідної людини…”, – зазначено в дописі.

Співчуття

Сайт Нова Свобода висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, друзям та побратимам полеглого Героя! Схиляємо голови у скорботі і сумуємо разом із вами. Важко повірити, що Миколи не стало. Юний, привітний, усміхнений та людяний! Таким він назавжди залишиться у споминах тих, хто його знав за життя.

Нехай наш полеглий земляк, спочиває в мирі, ми ж молитимемося за те, аби Бог прийняв його до свого небесного царства. Вічна пам’ять і слава нашому Герою! Закарпатці завжди пам’ятатимуть про подвиги кожного Героя, який віддав життя за Україну і боровся проти рашистського терору.

Нагадаємо, що Роман Жук. Нині Герою із Закарпаття було б 34, а також, що 21 тисячу гривень за два дні зібрали закарпатські волонтери на дрон для ЗСУ

Вас може зацікавити: Іван Пилипець написав пісню про 101 бригаду ТрО Закарпаття

Нова Свобода

На війні загинув Герой із Хустщини Микола Микулін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *