• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Андрій Ткачук, світовий чемпіон, Герой-доброволець, святкує День народження

Відadmin

Сер 16, 2023 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Андрій Ткачук, світовий чемпіон, Герой-доброволець, святкує День народження

Андрій Ткачук, світовий чемпіон, Герой-доброволець, святкує День народження. Чемпіон світу на тредмилі із Хуста воює у складі ЗСУ. Він із перших днів повномасшбабного вторгення – на передовій! Раніше був у АТО, тож що таке війна знав добре.

Головне

Андрій Ткачук (Бродяга) – завжди був патріотом України. Він гідно представляв свою державу на чемпіонатах світу.  Маючи бронхіальну астму та ваду серця, за 48 годин закарпатець впевнено пробіг 410 кілометрів та став рекордсменом. На перспективу планував нові змагання та нові рекорди, але почалося нашестя рашистів на наші території. Раніше Андрій, також добровольцем, уже був на війні. Тоді вона називалася антитерористичною операцією. Тож бойовий досвід наш Герой мав. 24 лютого, не зволікаючи, він пішов до військкомату.

Додатково

Андрій – доброволець. Воює у складі “Карпатської Січі”. До 24 лютого не мав навіть військового квитка. Утім, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, військову комісію у рідному місті пройшов. 27 лютого уже був на передовій. Мав поранення, добре знає, як то бути на “нулі”.

Тим не менше, завжди оптимістично налаштований, відважний, уміє мотивувати до дій інших. Закарпатець твердо вірить у нашу перемогу та робить усе для того, аби її наблизити.

День народження

16 серпня Андрій Такачук відзначає День народження. Йому, звісно, не до святкувань, бо війна, на жаль, поки триває.

Утім вдома, на Закарпатті, його бажає привітати багато знайомих та друзів.

Сайт Нова Свобода щиро вітає Андрія Ткачука з Днем народження. Щиро бажаємо, нехай сповняться усі життєві мрії! Успіхів щодня, міцного здоров’я, хай Бог оберігає від ворожих куль та захищає від рашистів. Нехай із легкістю здійсниться усе задумане! Перемоги та нових рекодів після неї!

Нагадаємо, що 21 тисячу гривень за два дні зібрали закарпатські волонтери на дрон для ЗСУ, а також, що Іван Пилипець написав пісню про 101 бригаду ТрО Закарпаття

Вас може зацікавити: 128 Закарпатська бригада просить присвоїти звання Героя загиблому командиру

Нова Свобода

Андрій Ткачук, світовий чемпіон, Герой-доброволець, святкує День народження

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *