• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Мукачеві продаж стадіону призупинили, але поки що

Spread the love

У Мукачеві продаж стадіону призупинили, але поки що

У Мукачеві продаж стадіону призупинили, але поки що. У Мукачеві відбулася скандальна сесія міської ради, на якій громадськості поки що вдалося заблокувати продаж стадіону.

Джерело

Про це у соцмереджі повідомляє Павло Федака

Цитата

“Договірняк між керівництвом Закарпатської ОВА та командою Балоги про розблокування роботи Мукачівської міськради призвів до того, що під прикриттям допомоги військовим частинам на сесіях міськради у пакеті почали просовуватися різноманітні шкурні питання.”, – повідомляє Павло.

Головне

Відтак він пише: “Найрезонансніше – це намагання продати територію міського стадіону «Авангард». На сьогоднішній сесії Мукачівської міськради тільки завдяки самовідданій позиції Тараса Алмашія (голова Федерації футболу Мукачівського району) та небайдужої громадськості міста вдалося зупинити питання «Авангарду». Під крики «Ганьба» міський голова Мукачева Андрій Балога переніс сесійне засідання на вівторок”.

Додатково

“Із ситуації бачу, що Тарасу Алмашію загрожує фізична розправа зі сторони місцевого криміналітету. Правоохоронні органи мають відпрацювати цю тему і унеможливити замах на життя громадського активіста”, – підсумовує він.

Нагадаємо, що

Раніше Тарас Алмашій у спільноті Федерація футболу Мукачівського району забив на сполох про те, що територію стадіону хочуть продати. Він, зокрема, зазначив, що під час одного з минулих засідань Мукачівської мерії це питання вже вкотре піднімалося на голосування питання «Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ТОВ «Універсал-М». 

Тоді, як наголошував автор, “на звернення до присутніх депутатів виставити таке питання на окреме голосування дуже не впевнено відгукнувся Роман Кушнір (який, з його слів, помилково проголосував «ЗА» та написав заяву про не врахування свого голосу), але Балога просто проігнорував будь-які звернення та пропозиції”.

Утім зрештою 25 депутатів своїм голосами, дали законну можливість проводити грошову оцінку земельної ділянки.

Будемо сподіватися, що мукачівцям таки вдасться відстояти стадіон!

Нагадаємо, що Мукачівський лікар, якого побив ужгородський мажор, помер у лікарні, а також, що Закарпатський апеляційний суд не поставив крапку у справі зґвалтування школярки

Вас може зацікавити: Роман Жук. Нині Герою із Закарпаття було б 34

Нова Свобода

У Мукачеві продаж стадіону призупинили, але поки що

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *