• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Війна за стадіон у Мукачеві триває

Spread the love

Війна за стадіон у Мукачеві триває

Війна за стадіон у Мукачеві триває. Громадськість міста намагається відстояти стадіон, землю під яким мерія хоче видати в оренду.

Джерело

Нову інформацію у соцмережі оприлюднив Тарас Алмашій

Цитата

ТЕРМІНОВО!!! З ДОСТОВІРНИХ ДЖЕРЕЛ мені стало відомо, що продовження засідання сесії міськради ПРИЗНАЧЕНО НА 9:00 ранку! Таким чином мер А. Балога НАМАГАЄТЬСЯ ПРИХОВАТИ ВІД ГРОМАДИ НАМАГАННЯ РАЗОМ З «ПАКЕТНИМИ ДЕПУТАТАМИ» ПРИВАТИЗУВАТИ земельну ділянку стадіону Авангард! Для того, щоб потрапити до сесійної зали ПРОШУ ВСІХ УБОЛІВАЛЬНИКІВ ФУТБОЛУ, МІСТЯН ТА МЕШКАНЦІВ МУКАЧІВСЬКОЇ ТГ ПРИХОДИТИ з 7:30 до 8:00 до ЦНАПУ або ратуші!!!

Для того, щоб зібрати більше людей та показати КАТЕГОРИЧНУ ПОЗИЦІЮ ГРОМАДИ ПРОШУ РОБИТИ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ !!!”, – написав він.

Тим часом

Наразі відомо, що справді відбувається засідання Мукачівської міської ради. Депутати вже проголосували за зміни до структури , штату та чисельності апарату міської ради, внесли зміни до складу виконкому.

Поки що про стадіон тиша…

Варто додати, що мукачівці активно борються за стадіон, запустили навіть збір підписів за його збереження, а дехто навіть пропонує громадою його викупити. Хочеться вірити, що громадськості таки вдасться його відстояти.

Сайт Нова Свобода продовжує стежити за ситуацією.

Нагадаємо, що У Мукачеві продаж стадіону призупинили, але поки що, а також, що Де кришки з люків? У Мукачеві в каналізаційний колодязь упав песик

Вас може зацікавити: Творчі волонтери Закарпаття зібрали 50 тисяч на авто для ЗСУ

Нова Свобода

Війна за стадіон у Мукачеві триває

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *