• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

128 Закарпатська бригада привітала Україну із Днем Державного Прапора

Spread the love

128 Закарпатська бригада привітала Україну із Днем Державного Прапора

128 Закарпатська бригада привітала Україну із Днем Державного Прапора. Наші відважні Герої з передової надсилають найщиріші вітання з нагоди великого державного свята. Нашу незалежність вони гартують у боях і йдуть до мети під українським прапором! Наше знамено – наша гордість! Наші ЗСУ – наша слава!

Джерело

Вітання у соціальній мережі Фейсбук оприлюднила 128 Закарпатська бригада.

Головне

Наші доблесні захисники добре знають ту ціну української волі, яку ми маємо! Вона рясно омита їхньою кров’ю та сльозами вдів і матерів тих Героїв, які на жаль, полягли у важких боях.

Цитата

“На Державному прапорі, піднятому сьогодні в Києві на Печерських пагорбах за участі Верховного Головнокомандувача Президента України Володимира Зеленського, є підписи й бійців 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади. Перед відзначенням свята синьо-жовтий прапор побував у бойових підрозділах Збройних Сил України, які стримують ворога і йдуть у контрнаступ на лінії фронту. Бійці підрозділів залишили свої побажання й підписи, а сьогодні з нагоди Дня Державного прапора України велетенський синьо-жовтий прапор із підписами військових замайорів у столиці України Києві”, – йдеться у повідомленні 128 ОГШБр.

Вітання

Сайт Нова Свобода щиро вітає усіх українців із Днем Державного Прапора. Любіть Україну, будьте гідними синами та доньками нашої святої української землі!

Ми не маємо права пробачити ворога, який посягнув на нашу незалежність, ми маємо передати цю люту ненавить до московитів дітям, онукам і всім пращурам на багато поколінь наперед! Вбивцям і терористам не має бути прощення! Ніколи!

А ми всі повинні гуртуватися і кувати перемогу над агресором, підтримувати Збройні сили, допомагати військовим, бути справжніми патріотами своєї держави! Прапор України – це привід для того, аби ми ним пишалися! Бо він наш! Український!

Із Днем Державного Прапора, рідна земле! Наш прапор найкращий у світі, бо він – український!

Нагадаємо, що Анатолій, сапер 128 Закарпатської бригади про мінні перешкоди наступальним діям, а також, що Володимир зі 128 Закарпатської бригади:” Танк по мені стріляв прямою наводкою”

Вас може зацікавити: Закарпатка з інвалідністю плете маскувальні сітки та донатить на ЗСУ

Нова Свобода

128 Закарпатська бригада привітала Україну із Днем Державного Прапора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *