• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

17 лазне-пральний комплекс від Закарпаття поїхав до наших Героїв

Spread the love

17 лазне-пральний комплекс від Закарпаття поїхав до наших Героїв

17 лазне-пральний комплекс від Закарпаття поїхав до наших Героїв. Нашим захисникам область відправила подарунок до свят.

Головне

17 мобільний лазне-пральний комплекс для наших захисників до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України з Мукачівського району сьогодні відправляється на передову. Гарний порадунок нашим доблесним Героям до державних свят!

Джерело

Інформацію повідомила Закарпатська ОВА у соціальній мережі Фейсбук.

Додатково

Як розповів очільник Мукачівської РВА Едгар Токар, на цей раз підтримують один із підрозділів Національної Гвардії України. Також разом з Петро Добромільський – заступник голови Закарпатської ОДА передали автомобілі швидкої допомоги для 70 – го окремого батальйону територіальної оборони Мукачівського району та легендарної 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада .

Варто додати, що найбільше у об ласті подібних мобільних комплексів нашим бійцям передала саме Мукачівщина.

Машини на передову

Не забули і про інші військові формування, які теж отримають транспортні засоби. “Дякую усім причетним до цієї передачі: головам громад Мукачівського району, бізнесу та волонтерам. Окрема вдячність місцевим умільцям, які своїми руками вже змайстрували та обладнали не одну мобільну лазне-пральню для наших захисників та захисниць.”- наголосив Едгар Токар.

Одночасно хочеться подякувати усім нашим Героям, які боронять українську державу від лютого ворога, які без спочинку стоять на варті миру, які знають спавжню ціну нашої незалежності, адже вона омита їхньою кров’ю. Спасибі вам, наші доблесні Воїни Світла! Нехай Бог щомиті береже кожного з вас від рашистських агресорів! Нехай Перемога буде близькою і легкою, щоб усі ви повернулися живими та неушкодженими до рідних домівок, до своїх сімей, до матерів, дружин, коханих та дітей. Низький уклін та подяка кожному! Ви – наша гордість, наші незламні кіборги, наші Герої! Цінуємо ваші подвиги і молимося за всіх бійців ЗСУ!

Нагадаємо, що Анатолій, сапер 128 Закарпатської бригади про мінні перешкоди наступальним діям, а також, що Закарпаття вітає 128 ОГШБр із Днем Незалежності

Вас може зацікавити: Творчі волонтери Закарпаття зібрали 50 тисяч на авто для ЗСУ

Нова Свобода

17 лазне-пральний комплекс від Закарпаття поїхав до наших Героїв

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *