• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Софійка, донька легендарного Василя Штефка, під час патріотичного забігу бігла за батька

Spread the love

Софійка, донька легендарного Василя Штефка, під час патріотичного забігу бігла за батька

Софійка, донька легендарного Василя Штефка, під час патріотичного забігу бігла за батька. Захід відбувся у Кушниці, що на Хустщині.

Джерело

Відео оприлюднила у одній зі спільнот у соціальній мережі Ярослава Дочинець.

Головне

Забіг “Шаную воїнів – біжу за Героя України” відбувся днями у селі Кушниця. Молодь, яка активно долучилася до акції, напередодні вибирала собі ім’я Героя, заради якого бігла. До події долучилася і Софійка Штефко. Дівчинка дійсно мала за кого бігти, адже її батько – Людина з великої літери, Герой, який із перших днів повномасштабного вторгення боронить Україну. При цьому чоловік воює на рівні із іншими, хоча не має обох ніг і ходить на протезах. Сталева воля і незламність цього славного закарпатця надихає і мотивує. Він є прикладом нескореності для багатьох.

Цитата

“Я біжу за свого батька, – зізналася Софійка перед забігом. – Хочу його підтримати у ці непрості часи. Бажаю йому здоровя, сили і витримки”.

Від себе Ярослава Дочинець додала, що завдяки таким Героям, як Василь Штефко та іншим бійцям ЗСУ зараз ми маємо можливість бути учасниками акції, жити в Україні, навчатися в Україні, працювати в Україні.

“Дякуємо вам, наші рідні! Україна переможе!” – наголосила вона.

Варто додати

Василь Штефко – людина легенда. Чоловік ще раніше втратив обидві ноги, але дізнавшись про те, що росія напала на нашу державу і розпочала повномасштабне вторгення, аби захопити нашу країну, одразу ж пішов до військкомату. Аби потрапити на передову, навіть збрехав, що має один, а не два протези.

Боронити державу пан Василь хотів ще у 2014 році. Утім його відмовлялися брати, бо в 2008 році чоловік втратив ноги. Тож цього разу він вирішив піти на хитрість. До військкомату пішов у перший же день – 24 лютого 2022 року. Ходив декілька разів, бо не брали.

Попросився служити до своїх, у 128 Закарпатську бригаду. Там він несе варту і зараз. Працює водієм і радий, що може виконувати свою роботу заради нашої Перемоги.

Сайт Нова Свобода щиро дякує земляку за велику справу, яку він робить. Нині про Василя Штефка знає весь світ! Хай береже Вас Бог, пане Василю! Будьте здоровим та щасливим!

Нагадаємо, що Закарпаття вітає 128 ОГШБр із Днем Незалежності, а також, що Анатолій, сапер 128 Закарпатської бригади про мінні перешкоди наступальним діям

Вас може зацікавити: Керівника легендарного підрозділу «Птахи Мадяра» нагородили відзнакою

Нова Свобода

Софійка, донька легендарного Василя Штефка, під час патріотичного забігу бігла за батька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *