• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Бейло зі 128 ОГШБр у перервах між боями готує закарпатські страви

Spread the love

Бейло зі 128 ОГШБр у перервах між боями готує закарпатські страви

Бейло зі 128 ОГШБр у перервах між боями готує закарпатські страви. Герой розповів про бойві будні, про харчування на війні, про хвилюючі моменти на передовій.

Джерело

Історією Героя у соцмережі поділилася 128 Закарпатська бригада.

Головне

«У перервах між бойовими завданнями прямо на позиціях готую для хлопців різні страви – деруни, млинці, навіть шашлик на сковорідці…»

Бейло, солдат артилерійського підрозділу 128 ОГШБр:

– Я контрактник, але спочатку кілька років служив у іншій військовій частині. Потім однокласник порадив піти в 128 гірсько-штурмову бригаду, і я підписав контракт у кінці 2021 року, за кілька місяців до початку повномасштабної війни, розповідає Герой.

Пряма мова:

Наш екіпаж постійно виїжджає на вогневі позиції, особисто я відповідаю за підготовку машини й заряджаю гармату. На бойових завданнях бувають небезпечні моменти (якщо нас засікає ворог), від цього ніхто не застрахований. Тоді швидко міняємо позицію, ховаємося в ями, які самі копаємо. На перших порах було дуже страшно, але я призвичаївся.

Минулого року загинув мій колишній однокласник, і я зрозумів, що мушу служити як він. Став упевненішим у собі, краще зрозумів своє призначення.

Про харчування на війні

Бейло продовжує:

А в перервах між бойовими завданнями готую для хлопців смачні страви – це моє давнє хобі. Роблю все прямо на позиціях, для цього ми купили газовий балон і влаштували польову кухню. Найпопулярніші страви – борщ і картопляне пюре, але нерідко готую щось менш традиційне, наприклад деруни чи млинці. Щодо меню завжди раджуся з хлопцями, стараюся урізноманітнювати його. Чи смачно виходить? Скажу так, що відходів у мене ніколи не буває. Навіть така банальна страва, як макарони з м’ясом, виходить смачною. Тому що я завжди беру з собою свіже, а не консервоване м’ясо, і вмію його приготувати так, що воно не сухе, а тане в роті. Зрідка на замовлення хлопців роблю шашлик, причому не на вогні, а на сковорідці. Відкритий вогонь на позиціях розкладати не можна, щоб не демаскувати себе. Ще дуже люблю пекти різні торти, але, на жаль, тут можливостей для цього немає.

День народження

“Минулого місяця в мене був ювілейний день народження – 30 років. То я приготував смачний обід, який включав салат із ананаса. А найкращим подарунком для мене стало побажання товаришів – наступний день народження відзначити дома в Ужгороді в колі сім’ї”, – зізнається Герой.

Сайт Нова Свобода щиро вітає Бейлу з Днем народження! Бажаємо Божої ласки і охорони, успіхів у просуванні вперед і знищенні ворогів, особистого щастя, здоров’я та здійснення заповітних мрій!

Нагадаємо, що Керівника легендарного підрозділу «Птахи Мадяра» нагородили відзнакою, а також, що 17 лазне-пральний комплекс від Закарпаття поїхав до наших Героїв

Вас може зацікавити: Софійка, донька легендарного Василя Штефка, під час патріотичного забігу бігла за батька

Нова Свобода

Бейло зі 128 ОГШБр у перервах між боями готує закарпатські страви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *