• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Україна отримала нового собаку-піротехніка з Німеччини від вихідця з Закарпаття

Spread the love

Україна отримала нового собаку-піротехніка з Німеччини від вихідця з Закарпаття

Україна отримала нового собаку-піротехніка з Німеччини від вихідця з Закарпаття. Сергій Гутник є уродженцем Мукачева, але наразі проживає у Німеччині. Утім про рідний дім не забуває ніколи! Україні допомогає із перших днів війни, не лише повномастабного вторгнення, доставляє гуманітарну допомогу і підтримує земляків.

Тонни добра для України

Сергій Гутник привозить в Україну десятки тонн гуманітарної допомоги на підтримку Збройних Сил України та евакуйованих дітей з окупованих територій, а також подарунки для чотирилапих помічників прикордонників. Ще з початку АТО/ООС він активно включився до волонтерства і щоразу приїздить у рідні місця далеко не з порожніми руками, а кожен раз запакований вкрай необхідними речами.

Більше того, за таку чітку громадянську позицію та доброчинність Сергій навіть нагороджений Орденом від Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine за допомогу Україні!

Собака для ДСНС

Днями Сергій Гутник зробив для українських надзвичайників особливий сюрприз – він подарував їм спеціально вишколену для розмінування німецьку вівчарку. Варто наголосити, що цей подарунок в умовах війни є особливо цінним, адже працівники ДСНС не встигають розміновувати території, оскільки рашистські загарбники залишили про собі на звільнених нашими ЗСУ землях вкрай небезпечні сліди.

Досі українці знали і любили пса-піротехніка – Патрона, а наразі аналолгічну роботу проводитиме й привезений із Німеччини новий чорний красень Чіко.

Собаку Сергія Гутника Вольфа обожнююють закарпатці

Вольф – собака Сергія Гутника супроводжує його під час усіх поїздок в Україну. Найкраще знайомі з хвостатим помічником добродійника мукачівці, однак уже про песика знають у всіх куточках Закарпаття.

Вольф – штурмовий собака. Він навчений на захист людей, пошук порушників, звільнення заручників. Сам же Сергій Гутник є керівником охоронної фірми SOS Security Bayern, професійним кінологом, навчає cпеціальних собак для роботи з поліцією, охоронної діяльності.

Семінар і собаки

Днями вихідець із Закарпаття організував для українців спеціальний семінар. Він пройшов у Дрогобичі на базі місцевого управління ДСНС. Сергій розповів надзвичайникам про основні нюанси підготовки інструкторів і собак у пошуковій справі.

Також під час події він передав надзвичайникам собаку-піротехніка, який займатиметься разом із працівниками ДСНС розмінуванням територій.

Нагадаємо, що Вівчарка Вольф із господарем у 28-ме привезли допомогу на Закарпаття, а також, що Вихідець із Закарпаття дарує прикордонникам пса-піротехніка

Вас може зацікавити: 17 лазне-пральний комплекс від Закарпаття поїхав до наших Героїв

Нова Свобода

Україна отримала нового собаку-піротехніка з Німеччини від вихідця з Закарпаття

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *