• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

На 1 вересня до школярів на Хустщині завітав Герой Василь Штефко

Spread the love

На 1 вересня до школярів на Хустщині завітав Герой Василь Штефко

На 1 вересня до школярів на Хустщині завітав Герой Василь Штефко. Він побував у школі у Кушниці. Туди відомого земляка запросили учні.

Головне

Гордість Закарпаття – Герой Василь Штефко, який із перших днів повномасштабного вторгення росії на українські території пішов боронити від лютого ворога рідні землі, людина – відома не лише в Україні, але й у всьому світі. Закарпатець, який без обох ніг, із протезами, став захисником держави, нині вважається символом незламності нашого народу. Ним захоплюються, його поважають, його люблять, його ставлять у приклад!

Наразі пан Василь побував у Кушниці, де його запросили на свято першого дзвоника до рідної школи. Герой не відмовив нашій прекрасній молоді, більше того – навіть завітав до “альма-матер” із подарунками.

Цитата

Василь Штефко розповів сайту Нова Свобода, що передав Кушницькій ЗЗСО І-ІІІ ст. подяку за активну патріотичну позицію та допомогу ЗСУ.

“Це – подяка від 128 Закарпатської окремої гірсько-штурмової бригади, підписана в.о. комбрига Кириленком. Мені було приємно, що дітки запросили мене до рідної школи на свято Знань. Це – неймовірні теплі і приємні миті! Було зворушливо і дуже гарно! Також я передав школі прапор 128 ОГШБр”, – наголосив Герой.

Варто додати

Свято з нагоди початку нового навчального року у Кушницькій ЗЗСО І-ІІІ ст. було дійсно патріотичним. Синьо-жовті кульки, жовто-блакитні сердечка… та справжній Герой посеред учнів, учителів, батьків. І не просто добресний воїн, а Людина-легенда!

Василь Штефко також взяв участь у піднятті державного прапора із атрибутикою 128 Закарпатської бригади на шкільній лінійці.

Сайт Нова Свобода вітає педагогічний колектив Кушницької ЗЗСО, учнів та батьків зі святом. Нехай успіх супроводжує всіх! Школярам – здобутків, високих балів, хороших знань, учителям – терпіння та результативності у роботі, а батькам – бути підтрикою і опорою своїх синів та доньок. Нашому ж Герою Василь Штефку – Божої охорони та життєвих гараздів щомиті!

Але головне – усім нам Перемоги!

Вас може зацікавити: Багатофункціональний баґґі Героям128-ї Закарпатської бригади відвіз Андрій Любка

Нагадаємо, що Софійка, донька легендарного Василя Штефка, під час патріотичного забігу бігла за батька, а також, що Україна отримала нового собаку-піротехніка з Німеччини від вихідця з Закарпаття

Нова Свобода

На 1 вересня до школярів на Хустщині завітав Герой Василь Штефко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *