• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Ужгородським волонтерам допомагають плести сітки працівники заводу

Spread the love

Ужгородським волонтерам допомагають плести сітки працівники заводу

Ужгородським волонтерам допомагають плести сітки працівники заводу. Добро заради перемоги об’єднує людей! На Закарпатті маскувальні сітки плетуть чи не в кожному місті та селі, але ужгородці в цьому плані є одними з найбільш активних. Днями працівники заводу “Джейбіл” вирішили долучитися до доброї справи.

Джерело

Новину сайту Нова Свобода повідомила відома закарпатська волонтерка Катерина Легерда

Головне

У одному з ОСББ Ужгорода ще раніше організували потрібне і корисне заняття. Там плетуть маскувальні сітки, які потім відправляють на фронт. Під час канікул до плетіння долучалися навіть діти. Їм було цікаво і вони хотіли допомогти дорослим та зробити щось корисне для наших захисників. Мова про ОСББ”Добролюбова. 4″ Організатором виступила голова ОСББ, мама Героя, який на війні з 2014 року – Тетяна Пашко.

Додатково

Днями до плетіння сіток долучилися працівники заводу “Джейбіл”, що волонтерів неймовірно порадувало, адже сіток потрібно багато, а рук часом і не вистачає. Справа в тому, що нашим Героям маскувальні сітки конче необхідні, вони є безцінними для маскування. Тому потреба у них є завжди. Тож “джейбілівці” разом з волонтерами не лише попрацювали на славу, але й цікаво та весело провели час.

Плели сітки прямо у дворі перед будинками. Там вистановлено великі рами на перекладинах, де раніше мешканці багатоповерхівок мили килими. Матеріал для сіток дають волонтери, а до роботи долучаються ті, хто може.

Нагадаємо, що Герої без зброї! Закарпатські піротехніки розміновують Україну, а також, що Бард зі 128 Закарпатської бригади розповів, як боляче на війні втрачати товаришів

Вас може зацікавити: Герої 128 Закарпатської бригади побували у школах і зустрілися з молоддю

Нова Свобода

Ужгородським волонтерам допомагають плести сітки працівники заводу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *