• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Ужгород попрощався з Героєм Віталієм Лошаком

Spread the love

Ужгород попрощався з Героєм Віталієм Лошаком

Ужгород попрощався з Героєм Віталієм Лошаком. Зі скорботою на колінах столиця Закарпаття проводжала у останню земну дорогу одного зі своїх кращих синів, який боронив нашу державу від рашистів і віддав життя за волю та територіальну цілісність України. Молодий і перспективний, великий патріот та чудова людина, Віталій, назавжди залишиться у серцях земляків.

Джерело

Іноформацію оприлюднила у соцмережі Ужгородська міська рада.

Що відомо про Віталія Лошака

Віталію було всього 27 років. Нині Ужгород прощався зі своїм сином, який загинув, захищаючи Україну від російських загарбників, 20 серпня 2023 року.

Чин похорону відбувся на набережній Незалежності. Тут священники відслужили заупокійну літургію.

Віддати шану загиблому захиснику прийшли рідні, близькі, друзі, міські чиновники, військові.

Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Валерія Залужного зачитали пам’ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ.

Жалобна хода пройшла вулицями до Пагорба Слави, де Віталія Лошака поховали з військовими почестями.

Співчуття

Сайт Нова Свобода висловлює щирі співчуття рідним та побратимам Віталія Лошака. Болісно і гірко втрачати найкращих, молодих, чесних, відповідальних, рішучих, цілеспрямованих і добрих душею відкритих та чуйних, людей, які б мали будувати майбутнє України, які б могли зробити життя довкола нас набагато кращим і більш справедливим.

Розділяємо скорботу, ваше непоправне горе родини! Нехай Бог дасть вам силу пережити важку втрату, а Героя Віталія упокоїть у своєму світлому небесному царстві!

Молитимемося за душу земляка. Вічна пам’ять Віталію Лошаку! Він покинув цей світ дуже молодим, тож біль удвічі сильніший… Важко повірити, що його більше ніколи не буде поруч із нами… що не побачимо його посмішку і не почуємо його голос… Але віримо, що він нас бачитиме з неба і вболіватиме й надалі за Україну.

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у нашій пам’яті та у серцях нащадків!

Нагадаємо, що Герої 128 Закарпатської бригади побували у школах і зустрілися з молоддю, а також, що Ужгородським волонтерам допомагають плести сітки працівники заводу

Вас може зацікавити: В Ужгороді на підтримку Карпатської Січі пройшло вогняне шоу

Нова Свобода

Ужгород попрощався з Героєм Віталієм Лошаком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *