• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Закарпаття втратило Героя. Ужгород попрощався з Андрієм Потічним

Spread the love

Закарпаття втратило Героя. Ужгород попрощався з Андрієм Потічним

Закарпаття втратило Героя. Ужгород попрощався з Андрієм Потічним. Ужгород попрощався нині зі ще одним Героєм – 26-річним лейтенантом поліції Андрієм Потічним

Головне

Андрію було всього 26 років. Молодий, талановитий, розумний, цілеспрямований. Йому б ще жити і жити, творити майбутнє України, служити своєму народу та мріяти, будувати плани… але, на жаль, його не стало…

Він був неймовірно світлою і доброю людиною, чудовим фахівцем своєї справи, вірним і надійним товаришем, чесним офіцером і добросовісним військовим. Колеги з поліції зі скорботою згадують про нього, як про дійсно Героя… Усі, хто знав Андрія, сприйняли звістку про його загибель із невимовним болем у серці

Похорон

Нині Андрія Потічного ховали усім містом. На набережній Незалежності на церемонії прощання зібралися не лише найближчі йому люди, рідні, друзі, знайомі, колеги, але й ті, хто ніколи за життя не був із ним знайомим. Зустрічали і проводжали тіло захисника на колінах, із квітами та сльозами на очах.

Після заупокійної літургії жалобна хода пройшла до Пагорба Слави, де нашого земляка поховали з усіма військовими почестями.

У Героя залишилися батьки та брат.

Про Андрія Потічного

Як повідомили в Ужгородській міській раді, Андрій Юрійович Потічний народився в Ужгороді 28 березня 1997 року. Навчався в місцевій школі №15, далі вступив до Ужгородського національного університету, який закінчив у 2018 році.

Був інспектором взводу №3 роти №1 полку управління поліції особливого призначення № 2 (штурмовий полк «Цунамі») в «Об’єднаній штурмовій бригаді Національної поліції України «Лють».

Захисник, виконуючи бойове розпорядження у напрямку населеного пункту Кліщіївки Бахмутського району Донецької області, загинув від ворожого обстрілу російських окупантів 18 вересня 2023 року.

Співчуття

Сайт Нова Свобода висловлює найщиріші співчуття рідним та побратимам Андрія!

Поділяємо з вами біль втрати. Сумуємо… плачемо… схиляємо голови у скорботі…

Ми втратили не просто людину, а одного з найкращих синів України.

Мужайтеся і кріпіться. Нехай Бог дасть вам сили пережити це непоправне горе, а Андрія прийме до світлого небесного царства. Вічна пам’ять Герою!

Нагадаємо, що 128 Закарпатська бригада повернула росіянам танк, але з сюрпризом, а також, що Ужгород попрощався з Героєм Віталієм Лошаком

Вас може зацікавити: Денис зі 128 Закарпатської бригади нищить ворожі дрони

Нова Свобода

Закарпаття втратило Героя. Ужгород попрощався з Андрієм Потічним

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *