• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Директору Мукачівської лікарні імені Святого Мартина правоохоронці підозру

Spread the love

Директору Мукачівської лікарні імені Святого Мартина вручили підозру

Директору Мукачівської лікарні імені Святого Мартина правоохоронці підозру. Про це у своєму телеграм-каналі повідомляє журналіст Віталій Глагола.

Цитата

“Директору Мукачівської лікарні імені Святого Мартина правоохоронці вручили підрзру.

Із моїх власних джерел у правоохоронних органах стало відомо що СБУ, поліція та прокуратура проводять обшуки в Мукачівській лікарні імені Святого Мартина. Також відомо, що обшуки проводяться за фактом привласнення та розтрати бюджетних коштів керівництвом лікарні, які під час проведення державних закупівель, а саме придбання «Офтальтальмологічного лазеру CLASSIK, калій титаніл фосфатний 532 нм 2 вт з щілинною лампою та моторизованим столом» та апаратів «ШВЛ», вартість яких становила понад 9,8000 000.

Особливо великі збитки

Своїми неправомірними діями, за версією правоохоронців, керівництво лікарні спричинило збитки бюджету у особливо великих розмірах. У цей же час джерела повідомляють, що керівнику Мукачівської лікарні імені Святого Мартина Євгену Мешку повідомлено про підозру у вчиненні злочину”, – пише він.

Варто додати

Деякі закарпатські ЗМІ повідомляють також про обшуки у Хусті. Зазначається, що підозри вручають силовики навіть депутатам. Зокрема, мова йде про одного з депутатів Закарпатської обласної ради родом із Хуста, який підозрюється у корупційних схемах. Щоправда, наразі поки що підтверджень, або спростувань повідомлення про обшуки у місті над Тисою немає. Пресслужба поліції Закарпатської області жодної інформації не оприлюднювала.

Нагадаємо, що Мукачівці виготовляють для військових титанові імпланти, а також, що ГО “Волонтери Закарпаття” долучилися до програми INTERREG VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027

Вас може зацікавити: Миколаївчанина, рідних якого шукали волонтери, перевели з Мукачева до Трускавця

Нова Свобода

Директору Мукачівської лікарні імені Святого Мартина вручили підозру

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *