• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

30 тисяч для ЗСУ зібрали на ярмарку смаколиків учні Хустської СШ №6

Відadmin

Жов 5, 2023 #діти, #ЗСУ, #Хуст
Spread the love

30 тисяч для ЗСУ зібрали на ярмарку смаколиків учні Хустської СШ №6

30 тисяч для ЗСУ зібрали на ярмарку смаколиків учні Хустської СШ №6. 5 жовтня у Хустській СШ І-ІІІ ст № 6 пройшла яскрава й цікава подія – учні продавали домашні смаколики для всіх бажаючих і збирали кошти на допомогу Збройним силам України.

Головне

Як повідомила Сайту Нова Свобода директорка школи Тетяна Дуда, до події усі підійшли з великим ентузіазом і навіть не очікувалося, що вдасться зібрати таку суму.

“Різні печива, тістечка, усіляку ароматну випічку учні розставили на столах перед школою. Підходили перехожі, з цікавістю розпитували, що за акція, продукцію ж купували навіть військові. Нам вдалося зібрати 30 тисяч гривень. Більшість смаколиків було продано. Те, що залишилося, передамо самотнім літнім людям”, – наголосила вона.

Крім того

Акція називалася “Благодійний ярмарок смаколиків “Наближаємо перемогу разом”.

Крім безпосередньо продажу випічки школярі приваблювали покупців патріотичною музикою, а також закликами долучатися.

“Підходьте, скуштуйте, ви не пожалкуєте, – запевняла дівчинка-ведуча. – Смаколики на столі – дрони у захисників. Пам’ятайте, наша єдність веде нас до перемоги. Ми – діти України, козацького роду”.

Варто додати

Наші військові зараз дійсно потребують допомоги. Тому дуже добре, що подібні ярмарки проводяться серед молоді, адже це не тільки виховує у дітях патріотизм, але й привчає до багатьох корисних якостей, виховує, згуртовує. Молодь відкриває в собі підприємницьку жилку та кулінарні таланти, вчиться взаємодіяти з іншими та, безперечно, гартує дух.

Наша сила – у єдності!

Наша надія – це молодь!

Із такими школярами ми точно переможемо!

Підтримували учнів під час акції голова батьківського комітету та волонтери.

Приємно, що до проведення ярмарку смаколиків усі поставилися дуже відповідально. Адже великі справи починаються з маленьких кроків і кожен внесок до скарбниці добра на благо наших Героїв додає їм віри у себе, впевненості, оптимізму та підтримує бойовий дух на передовій. Наші захисники знають, зарази кого воюють! І ці діти того варті!

Нагадаємо, що Назавжди 20. Підтримайте петицію про присвоєння звання Героя Руслану Ширкову, а також, що ГО “Волонтери Закарпаття” долучилися до програми INTERREG VI-A NEXT Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2021-2027

Вас може зацікавити: 88-річна ужгородка плете для ЗСУ “Чугайстри”

Нова Свобода

30 тисяч для ЗСУ зібрали на ярмарку смаколиків учні Хустської СШ №6

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *