• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Скільки грошей тримає під матрацом Андрій Балога

Spread the love

Скільки грошей тримає під матрацом Андрій Балога

Скільки грошей тримає під матрацом Андрій Балога. Цими днями відкрили доступ для громадськості до е-декларування. Нагадаємо, що процес відбувався зі скандалом. Народні обранці зовсім не хотіли показувати свої статки. Отже сайт Нова Свобода починає знайомити закарпатців із прибутками закарпатських мерів під час війни.

Джерело

Про прибутки міського голови міста Мукачево Закарпатської області Андрія Балоги у соцмережі написала спільнота Мукачево. Інфо.

Скільки грошей накопичив Балога-молодший

“Міський голова Мукачева Андрій Балога 🤑🤑🤑тримає під «матрацом» 622 500 євро та жінка 18 920 000 гривень, згідно інформації телеграм каналу Новини Закарпаття. В Україні з 10 грудня відкрито Єдиний державний реєстр декларацій депутатів та державних чиновників. Наше видання прогляне всі декларації відомих на Закарпатті політиків та депутатів.

Наразі до вашої уваги огляд декларації міського голови Мукачева Андрія Балоги, яка була заповнена 20.09.2023 року. За сімейством зареєстровано 9 земельних ділянок в селах Чинадієво, Лавки та місті Мукачеве, рибне господарство, садовий та житловий будинок та цілісний майновий комплекс. Два причепи до автомобілів 2008 року випуску, два автомобілі AUDI Q8 2020 року та TOYOTA LAND CRUISER. У жінки Андрія Балоги цінних паперів на суму 6 135 000 та три фірми.

Заробітна плата Андрія Балоги склала – 554 069 гривень. Під «матрацом» готівки у сімейства Балог – 622 500 євро та 18 920 000 гривень.

Але хто знає чи в паплані чи жибаловці не припрятав кілька 🍋🍋🍋 поза декларацією???”, – йдеться у публікації.

На жаль, найбагатший за рівнем заробітної плати мер українського міста Хуст Володимир Кащук, поки що електронний звіт про прибутки не подав. Утім будемо уважно стежити за деклараціями і неодмінно ознайомлюватимемо з ними читачів.

Нагадаємо, що У Вишкові на благодійному ярмарку школярі зібрали більше 16 тис грн для ЗСУ, а також, що Мережею ширяться фейки про новий вид грошових виплат

Вас може зацікавити: Чи законно забудовують Мукачево?

Нова Свобода

Скільки грошей тримає під матрацом Андрій Балога

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *