Тисячі років апітерапії – 15 років ТМ Мед Карпат
Тисячі років апітерапії – 15 років ТМ Мед Карпат. Подружжя Вікторії та Віктора Папп із Хуста відоме не лише на Закарпатті, але й далеко за межами України. Усе почалося з любові до бджіл та кількох вуликів, а зараз родина виготовляє широкий спектр препаратів як для здоров’я, так і для краси. Тепер господарство має не лише пасіки, але й міні-цех із неймовірно-якісною та екологічно-чистою натуральною продукцією.
«Їжа повинна стати ліками»
Мед та інші продукти бджільництва начебто не відносяться до продуктів першої необхідності, тому з сімейного бюджету люди традиційно виділяють кошти для придбання меду, квіткового пилку чи інших продуктів бджільництва по залишковому принципу. В залежності від свого рівня обізнаності, ерудованості та свідомості громадянам бажано правильно формувати харчовий кошик для того, щоб їжа була максимально повноцінною та збалансованою.
«Проза життя свідчить про те, що інколи навіть достатньо заможні люди не вміють зробити потрібні акценти в тому щоб обрати «правильні» продукти для щоденного вживання, а обмежуються одноманітними, звичними, часто смачненькими, але далеко не завжди корисними для організму людини харчами. Але для того щоб жити активним повноцінним життям, з мінімумом захворювань необхідно просто пам’ятати слова Гіппократа: «Ваша їжа повинна стати ліками, інакше ваші ліки стануть їжею.», – каже Віктор Папп.
Його чарівна дружина Вікторія додає:
«Для фахівців дієтологів є очевидним факт, що людині для здорового, збалансованого і повноцінного харчування обійтися без продуктів бджільництва практично неможливо. Відомим є факт, що серед довгожителів відсутні люди, які ігнорували продукти бджільництва, в той же час саме серед пасічників, чи не найбільше серед інших професій, є людей, які зберігають відмінне здоров’я та активність до глибокої старості.
Зрозуміло, що в кожній справі потрібна компетентність та фаховий підхід. Саме тому активно і розвивається напрямок традиційної медицини, яка іменується апітерапією. Він є одним із найдревніших і успішно використовувався людьми ще за тисячоліття до появи сучасної офіційної медицини. Зрозуміло, що в сиву давнину колишні цілителі не відділяли терапію продуктами бджільництва від терапії рослинами чи мінералами, а застосовували комбіновані підходи та рецептури, які напрацьовувались впродовж століть і часто передавались для нащадків з вуст у вуста. І, що саме головне, були єдиним реальним шляхом рятувати життя і здоров’я людей».
Тільки якісні препарати
Сучасні лікарі-апітерапевти, будучи носіями по-справжньому традиційної медицини, використовують досвід сотень поколінь лікарів та результати сучасних досліджень науковців в своїй лікувальній практиці, успішно оздоровлюють людей від найрізноманітніших захворювань.
Завдяки продуктам бджільництва мільярди людей по всьому світу отримують здорове і збалансоване харчування, народжують і ростять талановитих дітей, підтримують своє здоров’я в належному стані впродовж всього життя і поступають мудро, за необхідності використовуючи і сучасну офіційну і традиційну медицини в своєму житті.
Порівняно «молода» торгова марка Мед Карпат, що успішно працює і розвивається в м. Хуст Закарпатської області з 2008 року сповідує філософію максимального забезпечення людей якісними, натуральними продуктами бджільництва, які сповна відповідають принципам Гіппократа.
«Одним із важливих напрямків нашої діяльності є селекція і збереження наших місцевих карпатських бджіл, – каже сайту Нова Свобода Віктор Папп. – Ця робота виконується у співпраці з ННЦ Інститут бджільництва імені П.І. Прокоповича. Незважаючи на те, що економічні та соціальні потрясіння останніх років в Україні торкнулися всіх сфер життя і галузь бджільництва не є винятком, за умілої організації праці та вмінні переорієнтовувати свою діяльність згідно реалів ринку, можна і виживати бізнесу і навіть дещо розвиватись.
Бджоли ж зуміли вижити на планеті Земля впродовж більш ніж 50 мільйонів років еволюції, потрібно вижити і нам працюючи біля бджіл, для бджіл та для людей. Для цього доводиться вирішувати цілу низку завдань, найважливішим, без сумнівів, є збереження чистопородної пасіки карпатських бджіл типу Синевир. Без відселекціонованих карпатських бджіл отримувати унікальні високогірні меда у важких умовах гірського клімату, практично неможливо.
Саме тому у віддалених високогірних урочищах, які знаходяться на заповідних територіях Національного природоохоронного парку Синевир, розташовано три відносно ізольовані пункти природного парування бджолиних маток різного функціонального призначення. Зберегти наші карпатські бджоли для майбутніх поколінь одне з головних завдань ТМ Мед Карпат».
Мед, біопрепарати, драже та багато інших смаколиків
Пан Віктор додає:
«Бджоли віддають за турботу та дбайливий догляд сторицею, приносячи цілющий мед у вулики, наповнюючи по самі вінця стільники запашним нектаром з сотень і навіть тисяч видів рослин багатої Закарпатської флори. Саме тому мед із Закарпаття є поза конкуренцією, саме тому про нього знають по всій Україні і за її межами. Саме через свою унікальність наш мед цілком заслужено отримав офіційне визнання на рівні географічного зазначення «Мед Закарпаття».
Наразі тривають роботи з підготовки до сертифікації відповідних пасічних господарств області для можливості використовувати цей торговий бренд офіційно. ТМ Мед Карпат пройти цей відповідальний етап буде значно легше, адже в нас з 2011року облаштовано офіційний міні-цех з поглибленої переробки продукції бджільництва, а три роки тому ми пройшли сертифікацію за системою безпеки харчових продуктів НАССР.
Тому зараз у відповідних умовах офіційного міні–цеху, фасується сім видів закарпатських медів, виробляються різноманітні біопрепарати, смаколики, драже, настоянки, креми, вироби з воску, тощо. Контроль вхідної сировини, поетапний контроль виробничих етапів, пакування та сучасне маркування продукції – обов’язкові умови сучасного виробництва. І, звичайно, зворотній зв’язок з нашими покупцями. Тільки добросовісна та професійна праця на всіх етапах від пасіки до магазина дозволяє фахівцям ТМ Мед Карпат достатньо впевнено проходити сучасні складні часи».
Доброчинність
Крім власне бджільництва родина займається ще й добродійністю, постійно надсилає нашим Героям на передову різні корисні препарати».
«Попри економічну скруту, ми з 2014 року постійно допомагаємо нашим воїнам на фронті. Щотижня готуємо найбільш затребувані продукти бджільництва, які і через волонтерів, зокрема Петра Усенка, Владислава Головка, Наталію Кошинську, Надію Бузину, та прямими відправками, потрапляють на 128 бригаду, Карпатську Січ, 3-ю штурмову та інші бригади.
Найбільшою нагородою для нас є слова подяки від наших захисників, їх добрий гумор та здоров’я, яке так необхідне для перемоги над російськими окупантами. Віримо, що спільними зусиллями, за міжнародної допомоги ворог відступить і мир прийде на нашу багатостраждальну землю», – наголошує Вікторія Папп.
Як замовити продукцію
Якщо вас зацікавила продукція ТМ «Мед Карпат», може замовити будь-який продукт із неймовірно широкого асортименту та отримати кваліфіковану консультацію.
Адреса: вулиця Лесі Українки, 14, Хуст, Закарпатська область, 90400
Телефон: 097 460 5891
Нагадаємо, що ТМ «Мед Карпат» передало чергову партію допомоги ЗСУ, а також, що У Хусті пройшов благодійний концерт. Збирали на дрони для ЗСУ
Вас може зацікавити: Брати-Герої разом служать у 128 Закарпатській бригаді
Тисячі років апітерапії – 15 років ТМ Мед Карпат