• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

228 тисяч гривень на ЗСУ наколядували волонтери з Тячівщини

Spread the love

228 тисяч гривень на ЗСУ наколядували волонтери з Тячівщини

228 тисяч гривень на ЗСУ наколядували волонтериТячівщини. Закарпатські волонтери на Різдво не лише прославляли співом Бога та Ісуса Христа, але й збирали кошти на Збройні сили України – мова про колядників-добродійників із Вишкова та Тячівщини. Колядували у різних населених пунктах, у тому числі – у родині полеглого Героя Олега Куцина, екскерівника славнозвісної Карпатської Січі.

Джерело:

інформацію повідомило подружжя волонтерів Тетяна та Валерій Поповичі.

Підтримка ЗСУ

“Волонтерська коляда 2023 – фініш. Величезне спасибі всій команді. Богданчик, Юля, Данило, Софія, Гоша, Іринка, Варвара, Марічка – ВИ НЕЙМОВІРНІ.

Вашій стійкості можуть позаздрити дорослі. Микола Іванович Крегул – дякуємо до неба. Іван Івегеш – щиро, щиро, щиро дякуємо. Для мене Ти відкриття року. Так тримати. О. Юрій, Надя – не підберу слів , щоб виразити нашу вдячність. Нехай Бог ВАС нагородить своєю любов’ю. Всім, хто запросив до своєї оселі, низький уклін.

І просимо вибачення у тих, до кого не дійшли. Треба би ще добу, але ми не вміємо економити сили, тож видохлись. Фінансовий підсумок у переводі на гривні – 228 000. За витратами слідкуйте на волонтерських сторінках у ФБ. Хто хоче ще долучитися – 4149 4390 1286 5352″, – розповів Вадерій Попович.

Колядка у пам’ять про Героїв

“Ми почали коляду у пам’ять про ТУРА на кладовищі. Були в батьків Олега Куцина у Тячеві. Крім того, колядували на Святвечір у Нересниці, нас запросила ПЦУ, настоятель церкви о. Валерій. Вони усі наколядовані гроші віддали на ЗСУ. 25 грудня вони колядували вже без нас, але гроші знову віддадуть на ЗСУ. Дуже патріотична церква.

Також ми колядували з нашою командою волонтерів з Тересви, Тячева, Буштина. Цю волонтерську коляду започаткував наш Герой Віталій Бенчак, який загинув у 2022 р., ТУР. Цій коляді вже 5 років. З нами колядуюють його дружина Ярослава, діточки Богданчик (звідар) і Юля ( зі скринькою) “, – наголосила Тетяна Попович.

Спасибі колядникам

Від сайту Нова Свобода  спасибі всім, хто колядував та хто донатив на добру справу!

Разом ми – сила!

Переможемо!

Із нами Бог! За нами Україна!

Нагадаємо, що ТМ «Мед Карпат» передало чергову партію допомоги ЗСУ, а також, що Вишківські волонтери на Святвечір наколядували на ЗСУ 20 тис грн, 300 дол та 50 євро

Вас може зацікавити: Хустські ліцеїсти наколядували 25 тис грн на ЗСУ

Нова Свобода

228 тисяч гривень на ЗСУ наколядували волонтери з Тячівщини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *