• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

У Хусті волонтери наколядували для поранених Героїв більше 15 тис грн

Відadmin

Гру 28, 2023 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

У Хусті волонтери наколядували для поранених Героїв більше 15 тис грн

У Хусті волонтери наколядували для поранених Героїв більше 15 тис грн. 27 грудня вони завітали до ЦНАПу, міськради, кав’ярень. Співали при цьому старовинні колядки та дякували всім за підтримку ЗСУ. Приємно, що колектив об’єднав людей різного віку і до доброчинності активно долучилася молодь.

Хто колядував

Представники благодійного фонду “ЛАЙФ” з дітками з Горінчівської школи та прціаниками культури Хустської ОТГ.

Колядка за донат

Як розповіла сайту Нова Свобода представниця благодійного фонду “ЛАЙФ” Наталія Вовчок, метою заходу була допомога пораненим військовим.

“Ми колядували та щедрували за донат. Кошти збирали для поранених бійців, які лікуються у госпіталях. Колектив у нас зібрався неймовірно дружній, згуртований, веселий, тож крім прославляння Бога та новонародженого Ісуса співом, ми ще й приємно провели час”, – наголосила вона.

Скільки наколядували

Зібрали колядники 15934 гривень. Ці всі кошти буде спрямовано на допомогу нашим Героям.

Спасибі всім

Спасибі кожному, хто в ці зимові дні долучився до доброї справи, колядував, аби підтримати ЗСУ і пам’ятав, що зараз головне для всіх нас – підтримка військових та наша Перемога! Колядка за донат – чудова акція, прекрасна можливість зробити посильний вклад у доброчинність і матеріально підтримати Збройні сили.

Відрадно, що на Закарпатті подібних волонтерів-колядників у зимові дні було чимало. Свята тривають, тож добре, що наші добротворці мають можливість колядувати, принаймні під мирним небом, а наші краяни – щедро винагородувати їх коштами, усвідомлюючи, що гроші буде спрямовано на дійсно потрібу усім нам справу!

Разом ми сила!

Вистоїмо! Переможемо! Слава Україні! Героям слава! Спасибі усім, хто підтримує ЗСУ!

Нагадаємо, що Маленькі колядники з Мукачева зібрали на дрон помсти більше 10 тисяч гривень, а також, що Вишківські волонтери на Святвечір наколядували на ЗСУ 20 тис грн, 300 дол та 50 євро

Вас може зацікавити: Хустські ліцеїсти наколядували 25 тис грн на ЗСУ

Нова Свобода

У Хусті волонтери наколядували для поранених Героїв більше 15 тис грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *