• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Волонтери Закарпаття зустрілися з представниками Угорщини

Spread the love

Волонтери Закарпаття зустрілися з представниками Угорщини

Волонтери Закарпаття зустрілися з представниками Угорщини. Зустріч проходила у Будапешті і виявилася насиченою та неймовірно цікавою.

Джерело

Про це розповіла відома волонтерка з Мукачева Анжеліка Андок.

Волонтери Закарпаття в Угорщині

“Будапешт 4.01.24 Сьогодні мала честь бути запрошеною нашим полковником Mykola Zhuravliov і представляти Волонтери Закарпаття на зустрічі з відомими представниками Угорщини.

Велика подяка за можливість познайомитися з відомим в Угорщині та за її межами священником,великим другом України,благодійником та людиною з милосердним серцем dr.Ivany Gabornak та його однодумцями. Dr.Gabor з початку повномасштабної війни в Україні разом із однодумцями один із перших прийшов на допомогу Україні.

Велика вам подяка від українського народу❤️🙏 Dr.Gabor був нагороджений за поданням спілки офіцерів України “Орденом за розбудову України”

Розповідь про звільнення Бородянки

Але найбільше мене вразила розповідь нашого полковника Миколи Вікторовича, який після звільнення Бородянки за проханням господині, зайшов у повністю згорівшу квартиру і побачив ікону Господа, яка майже не постраждала 🙏🙏🙏

Це було чудо і знак ,що Бог захистить Україну.❤️🙏 Господиня квартири передала картину нашому Герою, щоб вона захищала наших Героїв🇺🇦❤️🙏.

Слова подяки

У кінці зустрічі були слова подяки та підтримки України,та фотосесія на згадку про цю незабутню зустріч.

Волонтери Закарпаття На зустрічі також була Viktória Petrovszka Українська асоціація “Єдність” Звітувала Fandok Vmanjela Kateryna Legerda Elena Sluvca Аня АнечкаMarina Cherepania Марина ШкірейСвітлана Томинець Andrianna Illar Натали Тарасова Вікторія Гуйван Людмила Балог Власта Рейпаші”, – зазначено у дописі.

Нагадаємо, що ТМ «Мед Карпат» передало чергову партію допомоги ЗСУ, а також, що Вишківські волонтери на Святвечір наколядували на ЗСУ 20 тис грн, 300 дол та 50 євро

Вас може зацікавити: Хустські ліцеїсти наколядували 25 тис грн на ЗСУ

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *