• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Безкоштовний майстер-клас із самозахисту провели в Хусті

Spread the love

Безкоштовний майстер-клас із самозахисту провели в Хусті

Безкоштовний майстер-клас із самозахисту провели в Хусті. 18 січня військовослужбовець Володимир Голуб разом із благодійним фондом “Місія Здоров’я” провели для внутрішньо переміщених жінок інструктаж із самозахисту.

Джерело

Новиною поділилася представниця благодійного фонду “Місія Здоров’я” Анна Романенко

Головне

“18.12.2023 у м. Хуст Благодійний Фонд «Місія Здоров’я» провела безкоштовний майстер клас по самовпевненості з майстром спорту міжнародного класу, військовослужбовцем Голуб Володимир, який провів інструктаж з самозахисту для жінок ВПО, розказав як діяти в критичних ситуаціях та показав найпростіші найбільш дієві прости прийоми з самозахисту у критичній ситуації.

Впродовж зустрічі жінки мали змогу можливість не тільки поспілкуватися про життєві ситуації з самозахисту та отримати цікаві поради від Володимира, але й оволоділи найпростішими прийомами самозахисту, стати більш усвідомленими та впевненими у критичних життєвих ситуаціях. Захід був не тільки жвавим, але й захоплюючим.

Хто підтримав

Після завершення майстер класу всі бажаючі мали можливість попити смачної кави зі смаколиками та обмінятись враженням після навчання!

Програма реалізується Благодійний фонд «Крила надії» на основі програми «Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеве партнерство» за фінансової підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та програми «Допомога на місці». Дякуємо, АКАДЕМІЯ СПОРТУ «ЗАКАРПАТСЬКІ ВЕДМЕДІ»за плідну співпрацю 🇺🇦🎄💙💛 Разом ми сила 🇺🇦🇺🇦🇺🇦Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства🇺🇦“, – зазначено у дописі.

Нагадаємо, що У Хусті пройшов бізнес-форум, а також, що У Хусті пройшов цікавий захід для ВПО

Вас може зацікавити: Жінка з Краматорська продає на Закарпатті мотанки, аби підтримати ЗСУ

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *