• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Двогодинний благодійний концерт дав український колектив за кордоном

Spread the love

Двогодинний благодійний концерт дав український колектив за кордоном

Двогодинний благодійний концерт дав український колектив за кордоном. Керівниця хору “Співочі” в Будапешті, українка з Виноградова Тетяна Тимканич-Газдік прославляє нашу державу у Європі та презентує традиції нашого народу.

Пісня, що єднає серця

Ніщо не об’єднує так українців на чужині, як мова та пісня. Почути далеко від рідного дому бодай слово материнською мовою – уже радість для душі. Тож колектив із України порадував глядачів двогодинним благодійним концертом та вишуканими творами народної музики.

“Пісня з давніх давен була для українського народу невід’ємною частиною буття. Чи то посівна, чи то жнива, чи то народження дитини, чи то утрата рідного, на всі свята і під час війни. Українці оспівували все, що було на серці, у піснях виливаючи душу, свою надію, віру, любов. Запрошую всіх друзів, знайомих і незнайомих – розділити з нами найкращі і найщиріші почуття, перетворені у пісню”, – зазначила у анонсі до виступу пані Тетяна.

Відтак відбувся і сам концерт…

Від Різдва до Різдва

Програма виявилася неймовірно начисеною. Сам концерт називався “Від Різдва до Різдва”. Його колектив присвятив річниці створення хору.

«ВІД РІЗДВА ДО РІЗДВА» Саме вона, українська народна пісня, здатна творити дива. У цьому змогли переконатися глядачі, які побували на благодійному концерті «ВІД РІЗДВА ДО РІЗДВА» автентичного українського народного хору Spivochi Choir, що відбувся 7 січня 2024 року. Цей концерт був приурочений до першої річниці творчої діяльності колективу.

За час свого існування під керівництвом Тетяни Тимканич-Газдік @Tatjana Timkanics Gazdik, колектив уже неодноразово виступав на різноманітних заходах в Угорщині, примножуючи славу українського народного мистецтва за кордоном. Протягом майже двох годин у театральному залі Láng Művelődési Központ, де на свято пісні зібралися щирі друзі і поціновувачі української пісні та творчості хору SPIVOCHI, вирував надзвичайно піднесений настрій, лунали теплі слова вітань та звучали колядки, щедрівки, ліричні та жартівливі українські народні пісні та пісні сучасних авторів. Бурхливі оплески супроводжували кожен виступ артистів.

Саме такі концерти об’єднують людей, дарують справжнє задоволення та незабутні враження від звучання мелодійної української пісні. Ми бажаємо ювілярам ще багато років творчої наснаги і невичерпного натхнення!,” – написала про виступ закарпатців спільнота ukrajinci.hu.

Що каже керівниця

Сама Тетяна Тимканич-Газдік концертом залишилася задоволеною і дякує всім, хто підтримав колектив.

“Залишити яскравий спогад про важливий день для Spivochi Choir допоможуть чудові світлини майстерного фотохудожника Йосипа Кудрона Joska Kudron

Саме ці світлини нагадали мені про тих людей,які залишилися за кадром,але їх роль надзвичайно важлива,так само,як і майстерність,працьовитість і величезна підтримка,яку я отримала від цих людей. Отже,ще декілька слів вдячності за допомогу у підготовці нашого концерту.

Щиро дякую дизайнерам костюмів Людмила Краснай і Angelica Trifonova ! Дівчатка-ви чудові! Хай ваші ручки будуть здорові,а машинки-справні! Сердечно вдячна Ігорю Міщенко і його неймовірному колективу mischenko_kitchen за відмінно (і смачно!) організований фуршет. Все було на найвищому рівні! Люди – ви сила!!!

Велике і щире спасибі надзвичайно приємній людині і чудовому професіоналу Victoria Sholts за макіяж(який не хотілося змивати!). Люблю Тебе і обіймаю! Сміливо рекомендую всім своїм друзям і знайомим цих людей-професіоналів своєї справи! P.S.Не прагну наслідувати Баха(хоч обожню його геніальні твори),та завжди вкінці кажу: Дякую,Боже,за все”, – зазначила керівниця хору.

Варто додати

Приємно, що наші краяни залишаються активними навіть у інших країнах!

Відрадно, що люблять своє, підтримують своє та пропагують своє!

Спасибі всім і кожному!

Нагадаємо, що Із усіх громад Закарпаття тільки Мукачево не має притулку для безхатьків, а також, що Волонтери купили дрон помсти “Закарпатець”

Вас може зацікавити: Закарпатка у Будапешті активно допомагає українським переселенцям

Нова Свобода

Двогодинний благодійний концерт дав закарпатський колектив за кордоном

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *