• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Для жінок ВПО в Хусті провели психологічний воркшоп

Відadmin

Січ 31, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Для жінок ВПО в Хусті провели психологічний воркшоп

Для жінок ВПО в Хусті провели психологічний воркшоп. Жінка повинна бути успішною. Але для цього потрібно вміти керувати часом, обставинами і адаптовуватися до умов. Як же реагувати на виклики? Як бути впевненою у собі і діяти? Це та інше внутрішньо переміщені жінки мали можливість дізнатися під час воркшопу “Хочу! Можу! Роблю!”.

Джерело

Про це повідомив Роман Тарабій, заступник голови Мукачівської районної ради

Для жінок ВПО підтримка

“Команда проєкту “Інша справа” продовжує створювати умови для розвитку особистого потенціалу ВПО. Адже сучасним жінкам доводиться багато думати, швидко приймати рішення, змінювати свою професію та стиль життя.

Ми настільки успішні, наскільки успішно вміємо керувати змінами. А для того, щоб керувати змінами, треба передусім перестати боятися невизначеності та майбутнього.

Психологічний воркшоп “Хочу! Можу! Роблю!” що відбувся 29.01.2024 р. був спрямований на розвиток конкретних навичок: планування життя та кар’єри, формування цінностей та стратегій успішної поведінки для досягнення своїх цілей та опанування нових професій.

Партнери

Програма реалізується Благодійний фонд «Крила надії» на основі програми Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерстваза фінансової підтримки Ministerstvo vnitra справ Чехії та програми «Допомога на місці».

Разом ми сила 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Благодійний Фонд «Місія Здоров’я»💙💛”, – наголосила Аня Романенко.

Нагадаємо, що Жінка з Краматорська продає на Закарпатті мотанки, аби підтримати ЗСУ, а також, що У Хусті вчили жінок ВПО бути гарними

Вас може зацікавити: Закарпатського безхатька викинули з лікарні і порадили мити ноги

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *