• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Жінок ВПО ознайомлювали з закарпатською кухнею

Відadmin

Лют 11, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Жінок ВПО ознайомлювали з закарпатською кухнею

Жінок ВПО ознайомлювали з закарпатською кухнею. Бограч, банош, рокот-крумплі, токан, лечо, мачанка… Закарпатські страви унікальні, адже увібрали у себе традиції угорської, чеської, словацької, румунської та інших кухонь. Для тих, хто не народився та не виріс у області, місцева їжа є маловідою. Отже, їх вирішили з нею ознайомити. Більше того, навіть дещо разом спробували приготувати…

Джерело

Інформацією поділилася Аня Романенко, представниця благодійного фонду “Місія здоров’я”

Жінок ВПО вчили, що таке пасуля

“Вчора пройшов крутий Форум «Інша справа» на тему : Закарпатська кухня ❤️🇺🇦

Чому Закарпатська? І чим вона допоможе жінкам у виборі професії?🤔

1. Смачна

2. Цікава в приготовані

3. Мабуть найбільш мальовнича, виразна та різноманітна кухня з усіх українських в цілому.

Пов’язано це з особливістю історії Закарпаття. Унікальність і різноманітність формувались протягом багатьох століть і включає в себе традиції і самобутність кухні багатьох народів. Західна частина Карпатських гір потрапила під вплив Австро-Угорщини, Чехословаччини, Румунії.

Крім того, в ній звучать відгук німецької, польської та єврейської. Також закарпатська кухня яскраво представлена ​​рецептами з інших регіонів України: полтавські галушки, слобожанські деруни, донецькі налисники.

Кожна страва закарпатської кухні відрізняється, маючи свою родзинку і здатна здивувати навіть вимогливого гурмана.

Збереглися навіть стародавні унікальні рецепти: дзьобачки, ріпа, лопатки, пасуля. Таким чином, кругозір наших жінок буде більше і вони зможуть працювати в різних напрямках кухні.

Подяка партнерам

Дуже дякуємо великій команді фахівців, які надали різні навички та фішки. Дякуємо Istina Church, за підтримку , любовь та допомогу ВПО.

Програма реалізується Благодійний фонд «Крила надії» на основі програми Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства за фінансової підтримки Ministerstvo vnitra справ Чехії та програми «Допомога на місці». Разом ми сила 🇺🇦🇺🇦🇺🇦 Благодійний Фонд «Місія Здоров’я», – зазначила Аня Романенко.

Нагадаємо, що Жінка з Краматорська продає на Закарпатті мотанки, аби підтримати ЗСУ, а також, що У Хусті вчили жінок ВПО бути гарними

Вас може зацікавити: Закарпатського безхатька викинули з лікарні і порадили мити ноги

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *