• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Хустські депутати в понеділок збираються, щоб висловити недовіру меру

Spread the love

Хустські депутати в понеділок збираються, щоб висловити недовіру меру

Хустські депутати в понеділок збираються, щоб висловити недовіру меру. Чи вдасться отримати необхідну кількість голосів серед депутатського корпусу? Відповіді хустяни отримають уже незабаром.

Хустські депутати проводять скандальну сесію

Сайт Нова Свобода отримав у розпорядження документ, згідно з яким народні обранці Хустської територіальної громади хочуть зібратися на позачергову сесію.

Його підпасино міським головою. У ньому йдеться: “Розглянувши звернення депутатів Хустської міської ради VІІІ скликання за вхідним номером 377/02-12 від 12.02.2004 року щодо скликання позачергової сесії Хустської міської ради повідомляємо, що позачергова сесія Хустської міської ради буде скликана у відповідності із статтями 42 та 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламентом Хустської міської ради.

Документ підписано 12 лютого. У ньому вказано, що він є відповіддю групі депутатів, прізвища яких можна побачити на документі.

Про що йде мова

Як повідомили джерела, розбурхала ситуацію зарплатня міського голови, про яку стало відомо з його останньої декларації.

Далі цитуємо текст:

“Столична зарплата мера невеличкого Хуста 5 рік поспіль б’є рекорди в Україні Міський голова Хуста Володимир Кащук починаючи з 2019 року фігурує у публікаціях обласних та всеукраїнських ЗМІчерез найвищу зарплату серед мерів міст України. Так у 2019 році Кащук заробив лише у міській раді понад 1,1 мільйона гривень. Крім того — блзько 90 тисяч пенсії. Для порівняння, тоді мінімальна пенсія складала 1497 гривень, що становило 17964 гривень на рік, і її отримували 77 тисяч 239 закарпатських пенсіонерів…

Напередодні війни Володимир Кащук не збавляв обертів і став героєм програми “Гроші” на 1+1. Тоді журналісти провели розслідування статків мера Хуста, бо він знову вийшов у лідери за зарплатами серед всіх мерів України, заробивши майже півтора мільйона гривень за рік.

Журналісти також підрахували, що ця сума становить близько 2% від річного бюджету міста! Попри те, що у 2022 році почалася війна, міський голова Хуста без будь-яких докорів совісті та сумління продовжив брати з бюджету міста казкові як на пересічного українця суми у вигляді тої ж зарплатні. В останній декларації за 2022 рік Кащук вказав зарплату 1 228 494 грн. Це знову ж таки, більше, ніж у будь-кого з українських мерів.

Приміром, той таки мер Львова заробив за 2022 рік 800 тис. грн, а мер Києва Кличко – 900 тис. грн. Але ж це мери мегаполісів, а в Хусті мешкає всього 28 тис. людей… Паралельно пенсія Кащука зросла до 150 тис. грн за 2022 рік.

До цього всього варто додати, звісно і мільйони гривень готівки, з десяток земельних ділянок, нерухомості, елітні автомобілі та іноземну валюту… Попри публікації та сюжети у провідних українських ЗМІ, Володимир Кащук продовжує підписувати платіжки про своє преміювання, яке часом сягає нелогічних 200-300%… Але, схоже, що громаду такі антирейтинги міського голови вже “дістали” і повідомляється, що 7 політичних партій готові висловити недовіру меру Хуста”.

Що далі?

Чи проголосує більшість депутатів про відкликання повноважень мера – стане відомо вже незабаром. Звісно, він має право оскаржувати рішення у суді. Тож справа може розтягнутися у часі. А що з цього приводу скаже громада?

Нагадаємо, що Сам попросився у 128 Закарпатську бригаду: історія Руслана (Аладіна), а також, що Дмитро зі 128 Закарпатської бригади повернувся з Європи, щоб піти на війну

Вас може зацікавити: Мер мільйонник. Зарплата міського голови Хуста більша, ніж у Кличка та Садового

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *