• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Закарпатця забрали на війну і ціла ферма корів залишилася голодною

Відadmin

Бер 11, 2024 #Закарпаття, #Тячів
Spread the love

Закарпатця забрали на війну і ціла ферма корів залишилася голодною

Закарпатця забрали на війну і ціла ферма корів залишилася голодною. Мова йде про події у селі Новабарово Тячівського району. Відео корів облетіло соцмережі. Оприлюднила його Марія Селич. Жінка просить поширювати допис усіх і розповідає, що у худоби немає їжі і господаря поруч. Усього на фермі 40 корів, а також поросята.

На записі видно, що хтось худобу випускає на поле, при цьому голос за кадром каже: «Люди ганяють худобу по городах, коні розв’язані, через голод повтікали з хліву. Господаря забрали, три дні не давали знати,  де він знаходиться. Тварин немає кому годувати, усі заслабли».

Авторка просить допомоги у громадськості.

Чому в селі тварин не годують

При цьому коментатори справедливо наголошують, що дати їсти худобі може будь-хто в селі, адже це – елементарний вияв людяності. Звісно, мова не про постійну відповідальність щодо чужої власності, утім поки ситуація вирішиться, дати їсти тваринам хоч щось можуть односельці.

Дехто просить бодай випустити корів, аби ходили полем і знайшли собі пастися.

При цьому, якщо ґазда утримував вдома стальки корів, то логічно, що запас їжі для них в нього в господарстві повинен бути, головне не залишатися байдужими до нещасних тварин.

Крім того, радять розібрати по корові односельцям тварин додому.

Як бути?

Пані Марія зазначає, що господар у справах поїхав у Тячів, додогою додому його зупинили у  Буштині. Там його забрали до ТЦК, не дозволили піти додому, відібрали телефон. Відомо, що наразі він у Львові.

Господар жив один. Звати його Колочавін Михайло Михайлович. Раніше фермою займався батько, але 6 місяців тому його не стало. У чоловіка на правій руці немає всіх пальців. Він мав інвалідність, але не мав часу її відновити. Односельці кажуть, що в пана Михайла також були проблеми з тиском і здоров’я в нього серйозно підірване.

Чи повернуть додому чоловіка – наразі невідомо.

У будь-якому разі питання з худобою потрібно вирішувати, бо дати загинути стільком тваринам – гріх!

Нагадаємо, що Де в Хусті можна купити таунхаус. Чому популярність такого житла зростає, а також, що У Хусті вчили жінок ВПО бути гарними

Вас може зацікавити: Жінок ВПО вчили витримувати стресові ситуації

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *