• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Волонтери Закарпаття передали електричний візок військовому шпиталю

Spread the love

Волонтери Закарпаття передали електричний візок військовому шпиталю

Волонтери Закарпаття передали електричний візок військовому шпиталю. Наші Герої, що після бойових поранень проходять лікуванння та реабілітацію у спеціальних закладах мають потребу не лише в ліках. Візки, на жаль, стали для багатьох із них дуже потрібними, адже звестися на ноги після важких травм, отриманих на полі бою, вдається не одразу і не всім.

Джерело

Інформацію повідомила відома закарпатська волонтерка Катерина Легерда

Волонтери Закарпаття приходять на допомогу

ГО “Волонтери Закарпаття” опікуються не лише цивільними і переселенцями, але й закривають різні військові збори та допомагають пораненим бійцям. Вони постійно тримають руки на пульсі часу і закривають усілякі запити.

“Це та мить, коли волонтери звітують щасливі! Вчора Волонтери ГО Волонтери Закарпаття передали електричне інвалідне крісло у Мукачівський військовий шпиталь для важкопоранених військових, щоб хлопці могли проходити реабілітацію та виїжджати на подвір’я”, – наголосила Катерина Легерда.

Подяка

Закарпатські волонтери щиро вдячні за співпрацю усім, хто долучається до добрих справ!

“Велика подяка українці в Італії Monika Vaidich, її італійським друзям за допомогу та привіз такого необхідного візка🙏❤️

Дякуємо всім небайдужим за допомогу 🙏💙💛 З Україною в серці🇺🇦

Повідомили волонтери Kateryna Legerda та Ksysha Martyn Натали Тарасова Військовий капелан Павло Сосницький”, – зазначають закарпатські волонтери.

Варто додати

Електричний інвалідний візок – це як позашляховик, що допомагає людині легше пересуватися. При цьому особливих зусиль докладати не потрібно.

Поранені військові наразі мають велику потребу у подібних візках. Тому хто має можливість допомогти їм подібними самохідними засобами, волонтери будуть щиро вдячні.

Нагадаємо, що Де в Хусті можна купити таунхаус. Чому популярність такого житла зростає, а також, що У Хусті вчили жінок ВПО бути гарними

Вас може зацікавити: Жінок ВПО вчили витримувати стресові ситуації

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *