• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Внутрішньо переміщених у Хусті навчатимуть, як знайти та реалізувати свої цілі

Відadmin

Бер 18, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Внутрішньо переміщених у Хусті навчатимуть, як знайти та реалізувати свої цілі

Внутрішньо переміщених у Хусті навчатимуть, як знайти та реалізувати свої цілі. ВПО на Закарпатті зіштовхнулися не лише з труднощами адаптації, але й браком вакансій. Реалізувати себе та знайти гідний заробіток багатьом складно. Але вихід є. Просто потрібно знати, чого хочеться найбільше… Звичайно, досягати мети непросто, але передусім її необхідно мати. Як же обирати цілі, як іти до них та досягати мети? Про це розповість тренер Іван Кульчинський, бізнес-коуч та успішний підприємець.

Джерело

Інформацію провідомила представниця благодійного фонду “Місія здоров’я” Аня Романенко.

Внутрішньо переміщених у Хусті вчитимуть тонкощів бізнесу

22.03.2924 10:00-14:00 V&P Тема Форуму : Як знайти та реалізувати свої цілі. На тренінгу Ви дізнаєтеся інструменти реалізації свої задумів: пошуку ідей для бізнесу, перекваліфікації чи знаходження справи свого життя. ЗАХІД БЕЗКОШТОВНИЙ 🇺🇦

Регєстрація за телефоном +380 (66) 370 86 88 Юлія Тренер: Іван Кульчицький Ivan Kulchytskyy, підприємець, експерт із стратегічного та проєктного управління. Проєктний фахівець Агенції європейських інновацій. PhD з економіки, сертифікований бізнес-коуч та ментор із інноваційного підприємництва.

Співпраця

Програма реалізується Благодійний фонд «Крила надії»за фінансової підтримкиMinisterstvo vnitra справ Чехії та програми Допомога ВПО в Західному регіоні через місцеві партнерства Благодійний Фонд «Місія Здоров’я»

Нагадаємо, що Де в Хусті можна купити таунхаус. Чому популярність такого житла зростає, а також, що У Хусті вчили жінок ВПО бути гарними

Вас може зацікавити: Жінок ВПО вчили витримувати стресові ситуації

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *