• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

ГО “Волонтери Закарпаття” намагаються дискридитувати і шантажувати

Spread the love

ГО “Волонтери Закарпаття” намагаються дискридитувати і шантажувати

ГО “Волонтери Закарпаття” намагаються дискридитувати і шантажувати. Мова йде про брудні технології проти волонтерів, які з початку війни з росією у 2014 році активно працюють на перемогу і їхня робота успішно реалізовується у різних напрямках: це й допомога ЗСУ, і з пошуку полонених, і підтримка поранених, і ВПО тощо.

Джерело

Про це повідомила очільниця громадської організації “Волонтери Закарпаття” Власта Рейпаші

“Наїзд” на ГО “Волонтери Закарпаття

“ЗАЯВА! Я можу довго терпіти, до поки не зачеплять волонтерів, які безкоштовно працюють день і ніч на благо інших! І краще б мене не чіпали😡

Останнім часом почастішали у мережі атаки на нашу ГО Волонтери Закарпаття, якісь невідомі особи поширюють неправдиву інформацію про нашу організацію і її діяльність.

Сьогодні звернулися із заявою до кіберполіціі з метою встановлення особи чи осіб, які створюють сторінки у соціальних мережах з метою завдання шкоди честі і репутації ГО «Волонтери Закарпаття», – повідомила Голова правління ГО Власта Рейпаші на своїй сторінці у ФБ.

Варто додати

На жаль, дискредитація закарпатських волонтерів негативно позначається і на підтримці армії. Невже той, хто це робить, не думає, що шкодить і нашим військовим?!

І мова в даному випадку йде не просто про “обливання брудом”, але й про залякування і шантаж! А це – вже стаття Кримінального Кодексу України! Для кіберполіції не складе труднощів знайти причетних до злодіяння, тож за свої дії декому доведеться відповідати перед законом. Тим більше, що заяву про неправомірні дії Власта Рейпаші подала до правоохоронних органів.

На жаль, на Закарпатті це вже не перша “атака” на волонтерів. Тож хочеться вірити, що хоча б остання.

Нещодавно у всьому світі відзначали День свободи слова в Інтернеті. Цей день як власне і саме явище є беззаперечним надбанням демократичного цивілізованого суспільства. І саме свобода слова є ознакою того, що ми сповідуємо європейські цінності, засуджуємо тиранію та будь-яку форму диктату.

Але, на жаль, часто густо люди сприймають ту саму свободу слова як можливість зведення… якихось особистих рахунків, провести дескредитацію конкурентів в бізнесі і навіть, уявіть собі, у волонтерському русі.

P.S.

Яскравий приклад тому – поява цілої низки постів та публікацій, які пересоідують лише одну мету – завдати репутапційної шкоди ГО “Волонтери Закпрпаття”. Тій самій громадстькій організації, яка з перших дній повномасштабної війни, зробила неоціненний внесок у всебічне забезпечння як наших воїнів ЗСУ такі і переселенція, які стали жертвами путинському режиму.

Відтак звернення очільниці ГО “Вололнери Закарпаття” Власти Рейпаші з офіційною заявою до національної кіберполіції України, є абсолютно адекватною формою протидії публікаціям переважно анонімних авторів, які в силу власних можливостей вчиняють брудний хейт по відношенню до організації, яка по праву посіло місце лідера волонетесмрткого руху на Закарпатті”, – написав у соцмережі адміністратор групи “Мукачево SOS” Володимир Горішняк”.

Нагадаємо, що Для Героїв, які проходять реабілітацію, закарпатські волонтери організували незабутній відпочинок, а також, що Михайло вже вдруге в 128 окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді

Вас може зацікавити: Арт-крамничка закарпатських волонтерів поповнилася новими експонатами

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *