• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Андрія Ткачука нагородили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття”

Spread the love

Андрія Ткачука нагородили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття”

Андрія Ткачука нагородили нагрудним знаком “За розвиток Закарпаття”. Мова йде про бійця, Героя, чемпіона світу з Хуста, який попри проблеми зі здоров’ям пішов боронити Україну від росії.

Джерело

Інформацію повідомила Закарпатська обласна рада

Андрія Ткачука нагородили заслуженою відзнакою

“Нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» нагородили відомих краян
Сьогодні, 21 березня, під час пленарного засідання сесії обласної ради, спікер Роман Сарай та голова ОВА Віктор Микита виконали почесну місію – нагородили окремих закарпатців, серед яких і захисники країни, спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації.

Нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» вшановано: начальника Головного управління державної податкової служби в Закарпатській області Олексія Петріченка, легкоатлета, військовослужбовця Андрія Ткачука, майора, військовослужбовця військової частини Е6117 Євгенія Криса, головного режисера Закарпатського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв Закарпатської обласної ради, народного артиста України Анатолія Філіппова”, – зазначено у дописі.

Варто додати

Андрій Ткачук (Бродяга) – завжди був патріотом України. Він гідно представляв свою державу на чемпіонатах світу.  Маючи бронхіальну астму та ваду серця, за 48 годин закарпатець впевнено пробіг 410 кілометрів та став рекордсменом. На перспективу планував нові змагання та нові рекорди, але почалося нашестя рашистів на наші території. Раніше Андрій, також добровольцем, уже був на війні. Тоді вона називалася антитерористичною операцією. Тож бойовий досвід наш Герой мав. 24 лютого, не зволікаючи, він пішов до військкомату.

Додатково

Андрій – доброволець. Воює у складі “Карпатської Січі”. До 24 лютого не мав навіть військового квитка. Утім, незважаючи на проблеми зі здоров’ям, військову комісію у рідному місті пройшов. 27 лютого уже був на передовій. Мав поранення, добре знає, як то бути на “нулі”.

Тим не менше, завжди оптимістично налаштований, відважний, уміє мотивувати до дій інших. Закарпатець твердо вірить у нашу перемогу та робить усе для того, аби її наблизити.

Нагадаємо, що Герой – закарпатець завоював бронзу на Чемпіонаті світу з бігу на 24 години, а також, що Андрій Ткачук, світовий чемпіон, Герой-доброволець, святкує День народження

Вас може зацікавити: Анатолій, сапер 128 Закарпатської бригади про мінні перешкоди наступальним діям

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *