• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Хустщина в жалобі. Загинув Герой Святослав Корнійчук

Spread the love

Хустщина в жалобі. Загинув Герой Святослав Корнійчук

Хустщина в жалобі. Загинув Герой Святослав Корнійчук. Закарпаття втратило ще одного захисника. З Вишківської громади. Це вже друга важка втрата за декілька днів.

Джерело

Про трагічну звітку повідомила Вишківська селищна рада.

Хустщина в жалобі

“Знову наша громада в жалобі, знову пекельний біль стискає наші серця, знову не хочеться вірити, не хочеться сприймати чергову чорну звістку про загибель нашого земляка – командира стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти стрілецького батальйону, сержанта Корнійчука Святослава Миколайовича 🕯🕯

Україна втрачає свій цвіт – найкращих Героїв, котрі у хвилини найважчих випробувань без вагань стають на захист її кордонів, її народу, ціною найдорожчого – власного життя… Вишківська селищна рада та усі мешканці громади, висловлюють щирі співчуття рідним і близьким, друзям, усім, хто знав Захисника – Героя.

Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти в серці рідних болючу рану втрати, адже загибель найріднішої людини – велике випробування. Це невимовний біль та непоправна втрата… Ми не забудемо ніколи! Ми ніколи не пробачимо російським загарбникам тих жертв і страждань, які вони принесли на нашу землю. Вічна слава і пам’ять нашому Захиснику! 🕯🕯 Інформацію про зустріч героя повідомимо додатково”, – йдеться у дописі.

Співчуття

Сайт Нова Свобода висловлює щире співчуття рідним та побратимам Святослава Корнійчука. Немимовне горе, відчай та біль через трагедію просто розриває навпіл серце. Не віриться, що не стало такого сповненого сил та енергії, бадьорого, життєрадісного та веселого земляка. Він любив життя, хотів жити і йому б творити майбутнє держави…

Нехай Всевишній прийме Героя до свого Небесного царства і упокоїть із миром. Сім’ї нехай дасть сили пережити ці важкі хвилини.

Вічна пам’ять Святославу! Вдячність за служіння народу України!

Нагадаємо, що Хустщина втратила Героя: на війні загинув Іван Матей, а також, що У Хусті вчили жінок ВПО бути гарними

Вас може зацікавити: Жінок ВПО вчили витримувати стресові ситуації

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *