• Вт. Лип 16th, 2024

Нова Свобода

Інформація, новини, репортажі, розслідування

Благодійний фонд “Лайф” провів трансформаційну гру cash flow

Відadmin

Бер 24, 2024 #Закарпаття, #Хуст
Spread the love

Благодійний фонд “Лайф” провів трансформаційну гру cash flow

Благодійний фонд “Лайф” провів трансформаційну гру cash flow. Гра дає можливість глибше розібратися у собі та власних фінансах. Захід пройшов у Хусті в кафе “Manhattan”. Участь могли взяти всі бажаючі.

Що за проєкт?

Як розповіла сайту Нова Свобода очільниця фонду “Лайф” Тетяна Вовчок, захід проводився в межах проєкту, який реалізовується в західних областях України за підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехї та благодійного фонду “Крила надії” зі Львова.

“Проєкт реалізовується з грудня 2023 року Попит на нього є, а також є потреба, аби люди долучалися до нього, у різних областях різні благодійні фонди, ініціатитвні групи взялится його втілювати в життя. Ми також потрапили до числа тих, хто отримав можливість взяти участь у проєкті. Ми вже ознайомилися з тим, чим займаються в інших куточках держави, тож провели анкетування і зрозуміли, що людям недостатньо майстер-класів, яких є дуже багато,” – наголосила вона.

Додаткові можливості

Як додала пані Тетяна, подібні заходи дають можливість людям зміститися з певної точки і почати рух в іншому напрямку.

“Зараз у нас дуже багато внутрішньо переміщених. На жаль, з такими спеціальностями, як у багатьох із них, у нас нереально знайти роботу. Їхній фах є незатребуваним на Закарпатті. Тому вони стають перед вибором – чим займатися. Після майстер-класу людина не змінить професію, тому ми запропонували курси фінансової грамотності, масажу, психології. Але саме курси, аби людина пройшла певну підготовку, певний відрізок навчання, аби з цим багажем знань вона зрозуміла, чи потрібна їй ця професія, чи ні. Якщо сподобається, рухатиметься далі і змінюватиме життя. Якщо ні – далі шукатиме себе. Саме через це до курсу фінансової грамотності ми долучили фінансово-трансформаційну гру “cash flow”, адже вона має прямий стосунок до особистих фінансів”, – наголосила Тетяна Вовчок.

Проєкт для всіх

Сам проєкт реалізовується для внутрішньо переміщених осіб, але оскільки якщо на заході присутні тільки ВПО, це не є для них можливістю інтегруватится в нове життя.

“Завданням проєкту є інтегрувати людей у громаду. Але як ми їх інтегруємо, коли збиратимемо тільки їх самих?, – зазначає голова фонду “Лайф”. – Такий формат не відповідає поставленому завданню. Тому ми відійшли від тієї методики і запрошуємо на заходи не лише ВПО, але й місцеве населення, аби всі мали змогу між собою познайомитися, поспілкуватися, подружитися”.

Що за гра?

Фінансово-трансформаційна гра “cash flow” про те, як ми ставимося до своїх коштів та як відповідно гроші реагують на нас.

“Людина за грою проживає своє особисте життя. Ми весь час крутимося, як білка в колесі, не встигаємо за часом та за всім, що робимо. Нам завжди чогось не вистачає. Так само у ставленні до фінансів – не встигаємо дозаробтити. Тож у грі учасник проходить через різні моменти, пов’язані з грошима. Плюс вчимося розуміти, як фінансами правильно розпоряджатися. Часто на ігровому полі випадають такі моменти, коли маючи певну кількість грошей, хочеться придбати набагато більше. Нерідко так є і в житті. Ми не задумуємося над тим, чи дуже важливою є для нас певна покупка, просто бажаємо щось придбати, бо десь побачили. У такому разі потрапляємо в такі ситуації, що це нас вибиває із життя. Тож під час гри все можна прожити, переусвідомити, зрозуміти, чи правильно йдемо по життєвому циклу, чи десь щось робимо трохи не так”, – наголосила пані Тетяна.

Загалом гра була дійсно цікавою і сподобалася учасницям. Кожна з них мала можливість чудово провести час та здійснити аналіз власного бюджету.

Нанадаємо, що Мама пораненого на війні закарпатця дякує всім за фінансову допомогу, а також, що Закарпатець потребує допомоги: важке поранення в голову і старенька мама на милицях

Вас може зацікавити: Руслан втратив на війні ногу, одягнув протез і повернувся у 128 бригаду

Нова Свобода

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *