Під час канікул хустські діти мають можливість навчитися керувати фінансами
Під час канікул хустські діти мають можливість навчитися керувати фінансами. Для школярів проводиться цікава фінансово-трансформаційна гра, яка розкриває їхній внутрішній потенціал та вчить правильно розподіляти кошти, що дуже стане у нагоді у майбутньому.
Джерело
Про це розповіла представниця фонду Лайф Наталія Вовчок.
Під час канікул хустські діти вчаться фінансової грамотності
Наші діти набагато більше знають, ніж у їх віці знали ми. А часто, навіть більше того, що ми знаємо сьогодні.
“Фінансово-трансформаційна гра Кеш Флоу дає ще більші можливості показати дітям:
як потрібно поводитися з грішми?
чому треба бути до них уважними?
Як не потрапляти в критичні ситуації з грішми?
Про це і не тільки Курс Фінансова грамотність.
Хочеш іще фішечки – записуйся на курс, поки є така можливість”, – наголошує пані Наталія.
Патрнери
У рамках проєкту СТАРТУЙ та проєкту Допомога ВПО у Західному регіоні через місцеві партнерства за підтримки Міністерства внутрішніх справ Чехії та Благодійного Фонду Крила Надії.
Нагадаємо
Благодійний фонд “Лайф” провів трансформаційну гру cash flow. Тож як зазначила голова благодійного фонду “Лайф” Тетяна Вовчок, фінансово-трансформаційна гра “cash flow” про те, як ми ставимося до своїх коштів та як відповідно гроші реагують на нас.
“Людина за грою проживає своє особисте життя. Ми весь час крутимося, як білка в колесі, не встигаємо за часом та за всім, що робимо. Нам завжди чогось не вистачає. Так само у ставленні до фінансів – не встигаємо дозаробтити. Тож у грі учасник проходить через різні моменти, пов’язані з грошима. Плюс вчимося розуміти, як фінансами правильно розпоряджатися. Часто на ігровому полі випадають такі моменти, коли маючи певну кількість грошей, хочеться придбати набагато більше. Нерідко так є і в житті. Ми не задумуємося над тим, чи дуже важливою є для нас певна покупка, просто бажаємо щось придбати, бо десь побачили. У такому разі потрапляємо в такі ситуації, що це нас вибиває із життя. Тож під час гри все можна прожити, переусвідомити, зрозуміти, чи правильно йдемо по життєвому циклу, чи десь щось робимо трохи не так”, – наголосила пані Тетяна.
Вас може зацікавити: Руслан втратив на війні ногу, одягнув протез і повернувся у 128 бригаду, а також, що У Хусті пройшов форум про те, як знайти та реалізувати цілі